"Na dobre i na złe" odcinek 743. Kolejne problemy z Matyldą! Falkowicz i Michał w końcu połączą siły! [CO SIĘ WYDARZY]

W 743. odcinku "Na dobre i na złe" Matylda sprawi rodzicom kolejne kłopoty. Tym razem Falkowicz i Michał postanowią połączyć siły, by porozmawiać z córką. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 743. w środę, 15.05.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Falkowicz (Michał Żebrowski) i Michał (Mateusz Janicki) bardzo długo nie mogli dogadać się w sprawie opieki nad Matyldą (Amelia Czaja). Obaj chcieli być jak najlepszymi rodzicami i często dochodziło między nimi do kłótni. Na szczęście te czasy mają już za sobą i ich relacje są poprawne.

Powrót matki Hani! Sikorka nie będzie chciała jej znać!Zobacz więcej

W 743. odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz dostanie niepokojący telefon od wychowawczyni Matyldy. Okaże się, że dziewczynka przychodzi do szkoły umalowana i całuje się z chłopakiem na oczach innych dzieci. Andrzej nie będzie wiedział, jak porozmawiać z córką, więc... poprosi o pomoc Michała! Panowie połączą siły i z pomocą wychowawczyni przeprowadzą pogadankę z Matyldą. Jej wyjaśnienia trochę ich zaskoczą, ale i uspokoją. - To był zakład. Obiecuję, że już nigdy w życiu nie będę się całować.

Wygląda na to, że Falkowicz i Michał w końcu się dogadali! Ale znając Matyldę, to na pewno nie oszczędzi im kolejnych zmartwień...

Michał pocałuje Hanię na ślubie Julki i Barta! Będą razem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×