„Na dobre i na złe” odcinek 744. Konica nowym dyrektorem szpitala! Falkowicz odejdzie z Leśnej Góry? [CO SIĘ WYDARZY]

W 744. odcinku „Na dobre i na złe” w końcu zostanie rozstrzygnięty konkurs na dyrektora szpitala w Leśnej Górze! Falkowicz będzie zbulwersowany! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 744. w środę, 22.05.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Falkowicz (Michał Żebrowski) długo walczył o to, by być jedynym dyrektorem szpitala w Leśnej Górze. Kiedy Van Graaf (Redbad Klynstra-Komarnicki) zrezygnował ze swojej posady, profesor myślał, że w końcu wygrał. Wkrótce jednak został ogłoszony konkurs na stanowisko dyrektora...

Powrót matki Hani! Sikorka nie będzie chciała jej znać!Zobacz więcej

W 744. odcinku „Na dobre i na złe” wszyscy pracownicy szpitala będą oczekiwać na wyniki konkursu. Pielęgniarki zaczną nawet zakładać się o pieniądze, kto będzie konkurentem Falkowicza. Tymczasem Andrzej za wszelką cenę postanowi dowiedzieć się, z kim rywalizuje. Będzie podejrzewał Van Graafa i Trettera (Piotr Garlicki), aż zacznie wypytywać o to swoją byłą żonę Wandę (Liliana Głąbczyńska-Komorowska), przedstawicielkę Ministerstwa Zdrowia. Ta jednak powie mu, żeby nie zachowywał się jak dziecko i zaproponuje mu, by odpuścił i wyjechał z nią do Bostonu realizować grant! Falkowicz nie da uśpić swojej czujności. - Czyli o to ci chodzi?! Robisz to wszystko, żebym skruszał!

Niedługo później profesor dowie się, że nowym dyrektorem został... Rafał Konica (Robert Koszucki)! Falkowicz będzie zbulwersowany i nawet nie pogratuluje rywalowi. Zacznie natomiast zastanawiać się nad wyjazdem do Bostonu... Czy opuści Leśną Górę?

Bart nie przyjdzie na swój własny ślub! Co go zatrzyma?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×