"Na dobre i na złe" odcinek 744. Marcin znowu ma kłopoty! Co tym razem przeskrobał? [CO SIĘ WYDARZY]

W 744. odcinku "Na dobre i na złe" Marcin znowu wpadnie w kłopoty. Podpadnie kolegom po fachu, którzy zagrożą mu policją i... skarbówką! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 744. w środę, 22.05.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Po tym jak kłamstwa Marcina (Filip Bobek) wyszły na jaw, lekarz musiał pożegnać się z zawodem lekarza. Gdy już wydawało się, że ułoży sobie życie jako spokojny taksówkarz, znowu wpadnie w kłopoty!

Przystojny Hiszpan w Leśnej Górze! Zajmie miejsce Adama u boku Wiki? Zobacz więcej

W 744. odcinku "Na dobre i na złe" Marcin podpadnie nowym kolegom z pracy. Znany widzom taksówkarz Pliszka (Krzysztof Janczak), z którego usług korzystał Falkowicz (Michał Żebrowski), postanowi zawalczyć z konkurencją. Ucierpi na tym Molenda, ponieważ Pliszka postanowi udowodnić, że taksówkarze bez kwalifikacji nie wystawiają paragonów za swoje usługi. Zagrozi mu, że naśle na niego policję i Urząd Skarbowy!

- Jak dostaniesz 8 tysięcy kary, to odechce ci się odbierać chleb uczciwym taksówkarzom, ty łobuzie! Przekaż kolegom, że was wykosimy! - wykrzyczy mu.

Jak poradzi sobie z tym Molenda? Znowu będzie miał problemy z prawem?

Konica nowym dyrektorem szpitala! Falkowicz odejdzie z Leśnej Góry?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • widzka (gość)

  Jato mam chyba uczulenie na Dąbrowską... tolerowałam ją ze względu na wątek jej bohaterki z Krajewskim... ale tak w ogóle drażni mnie jej gra jakoś ...taki babochłop!

  16.05.2019 10:23
 • widzka (gość)

  Ja uwielbiam Martę Żmudę Trzebiatowską w każdej odsłonie. I w filmie i serialu i w teatrze... Jak widać każdy ma swoje preferencje

  16.05.2019 10:19
 • Fanka (gość)

  telemanko - chyba chodzi Ci o Sarę Muldner, która grała rolę Julki. Julka wyjechała z rodzicami do USA. Ale wróciła i pracuje w Leśnej Górze. Tylko teraz w postać Julki wciela się inna aktorka - Aleksandra Hamkało. Ot i zagadka rozwiązana 😉

  16.05.2019 00:03
 • fifka (gość)

  Zgadzam się na 100%! Szkoda .

  15.05.2019 21:12
 • telemanka (gość)

  A co z Sarą Mendel ???!!!!! Była i co nagle tak po prostu zniknęła .... Potrzebuję dalszego ciągu , rozwiązania historii, co się stało i czemu ta postać rozpłynęła się we mgle .... Na Trzebiatowską niestety chyba mam uczulenie , nie mogę jej oglądać , ładne to ale tylko tyle ! Jak zaczynacie jakiś ciekawy i mądry , inteligentny wątek to go kontynuujcie a nie nagle trach i nieeeee ma ! Inaczej już jest z tego fajnego serialu badziewie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A tak się zapowiadał dobry serial !!!!!!!!!!!!!!

  15.05.2019 21:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×