„Na dobre i na złe” odcinek 744. Przystojny Hiszpan w Leśnej Górze! Zajmie miejsce Adama u boku Wiki? [CO SIĘ WYDARZY]

W 744. odcinku „Na dobre i na złe” do Leśnej Góry przyjedzie przyjaciel Wiki z dawnych lat, chirurg, który podejmie się operacji Jędrka. Jose za wszelką cenę postara się oczarować Consalidę! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 744. w środę, 22.05.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Od śmierci Adama (Grzegorz Daukszewicz), Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) całkowicie poświęciła się pracy. Tak poznała Jędrka (Iwo Wiciński), który bardzo przypomina jej ukochanego i bardzo się zaangażowała, żeby mu pomóc.

Konica nowym dyrektorem szpitala! Falkowicz odejdzie z Leśnej Góry?Zobacz więcej

W 744. odcinku „Na dobre i na złe” do Leśnej Góry przyjedzie profesor Jose Rodriguez Perez (Marcin Krajewski) z Hiszpanii. Będzie to przyjaciel Wiktorii z dawnych lat, do dziś zaprzyjaźniony z jej rodziną, który przyjedzie do Polski specjalnie na operację Jędrka. Consalida będzie bardzo przeżywać operację chłopca. Na szczęście Jose będzie potrafił ją rozbawić i rozluźnić atmosferę. Za wszelką cenę będzie chciał ją oczarować.

Niestety, podczas operacji zamknięcia stomii u Jędrka, którą przeprowadzą Jose i Tretter (Piotr Garlicki), dojdzie do komplikacji! Czy przystojny Hiszpan uratuje życie chłopca?

Wanda namawia Falkowicza na wspólny wyjazd za granicę! Chce go odzyskać?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×