"Na dobre i na złe" odcinek 745. Bart nie przyjdzie na swój własny ślub! Co go zatrzyma? [CO SIĘ WYDARZY]

W 745. odcinku serialu "Na dobre i na złe nadejdzie długo oczekiwany dzień ślubu Julki i Barta! Nie wszystko jednak pójdzie zgodnie z planem... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 745. w środę, 29.05.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Wielkimi krokami zbliża się wielkie wydarzenie w serialu "Na dobre i na złe - ślub Julki (Aleksandra Hamkało) i Barta (Piotr Głowacki)! Ekscentryczny chirurg nawet w takim ważnym dniu nie zapomni jednak o pracy, co będzie mogło mieć bardzo poważne konsekwencje!

Powrót matki Hani! Sikorka nie będzie chciała jej znać!Zobacz więcej

W dniu ślubu, czyli w 745. odcinku "Na dobre i na złe", Bart zostanie wezwany na operację, która przeciągnie się aż do szesnastu godzin. Co gorsza, po zabiegu Artur zacznie czuć ostry ból w nodze i Burska wtedy już zacznie panikować. Na pomoc przyjdzie jej na szczęście Sikorka (Marta Żmuda-Trzebiatowska), która zapewni koleżankę, że zaopiekuje się jej przyszłym mężem i dostarczy go do kościoła na czas.

Jako dziecko była gwiazdą, jednak później zniknęła z showbiznesu. Jak dzisiaj wygląda dawna serialowa Julka?Zobacz więcej

Gdy Julka pojawi się w kościele, budynek będzie już niemal całkowicie zapełniony. Na uroczystości pojawi się nawet Marcin (Filip Bobek), który jednak skryje się za drzwiami. Nigdzie nie będzie jednak nawet śladu po panu młodym. Atmosfera będzie coraz bardziej nerwowa. W końcu panna młoda uzna, że wypada powiedzieć kilka słów go zgromadzonych:

Z przykrością przyznaję, że nie jestem w stanie przewidzieć, czy pan młody dotrze... Godzina ślubu minęła, co na pewno państwo zauważyli.

Co zatrzymało Barta w tak ważnym dniu? Czy ślub się odbędzie?

Miłosne trójkąty w serialach. Oto bohaterowie, którzy nie potrafią się zdecydować!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×