"Na dobre i na złe" odcinek 745. Jędrek ucieknie ze szpitala, by szukać swojej matki! Wiktoria się załamie? [CO SIĘ WYDARZY]

W 745. odcinku "Na dobre i na złe" Jędrek, który pragnie poznać swoją matkę, ucieknie ze szpitala! Jak zareaguje na to Wiktoria? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 745. w środę, 29.05.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Jakiś czas temu Jędrek (Iwo Wiciński) trafił na ślad swojej biologicznej matki. Chłopiec od razu poczuł, że musi ją odszukać i się z nią spotkać, a o jego planach wie na razie tylko Blanka (Pola Gonciarz).

Marcin pojawi się na ślubie Julki i Barta! Zepsuje ich uroczystość?Zobacz więcej

W 745. odcinku "Na dobre i na złe" Jędrek postanowi zrobić wszystko, by spełnić swój plan. Blanka zauważy, że próbuje się on do kogoś dodzwonić i zorientuje się, że chodzi o jego matkę, Annę Wilson. Dziewczyna, świadoma, że chłopak może zrobić jakąś głupotę, a co gorsza zranić Wiktorię (Katarzyna Dąbrowska), postanowi interweniować. Szczerze opowie mu o uczuciu, którym darzy go Consalida. To jednak nie powstrzyma Jędrka, który powie, że zdaje sobie z tego sprawę, ale i tak chciałby spotkać się z matką.

Kilka godzin później Jędrek wymknie się ze szpitala, by pojechać do Londynu i zostawi Wktorii tylko krótki list. Consalida będzie w szoku! Dopiero wtedy Blanka ze łzami w oczach wyzna jej prawdę... Czy Wiktoria straci Jędrka?

Michał pocałuje Hanię na ślubie Julki i Barta! Będą razem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×