"Na dobre i na złe" odcinek 745. Marcin pojawi się na ślubie Julki i Barta! Zepsuje ich uroczystość? [CO SIĘ WYDARZY]

W 745. odcinku "Na dobre i na złe" nadejdzie ślub Julki i Barta. Niespodziewanie w kościele pojawi się... Marcin! Zepsuje im uroczystość? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 745. w środę, 29.05.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Wkrótce po wielu perturbacjach nadejdzie ślub Julki (Aleksandra Hamkało) i Barta (Piotr Głowacki). Niestety dzień ceremonii nie będzie taki, jakby sobie wyobrażali...

Bart nie przyjdzie na swój własny ślub! Co go zatrzyma?Zobacz więcej

W 745. odcinku "Na dobre i na złe" Julka i Bart ostro pokłócą się o jego ciągły ból nogi. Zrobi się naprawdę nieprzyjemnie, gdy Burska zasugeruje, że narzeczony cierpi na zespół odstawienny! Na szczęście Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) załagodzi sytuację i szybko wyśle panną młodą do fryzjera. Tymczasem Artur utknie w szpitalu diagnozując trudny przypadek!

Wszyscy goście, na czele z Julką, będą czekać na jego przybycie. W kościele pojawi się też Marcin (Filip Bobek), który ukryje się za drzwiami. Nagle Julka zacznie usprawiedliwiać ukochanego, ale na szczęście niedługo później Bart wbiegnie do kościoła i oświadczy: Jestem! Mówię na wszystko „tak”! Chcę ją wziąć za żonę! Już jestem!

Tymczasem Marcin, który nie przebolał odrzucenia przez Julkę, nadal będzie obserwował parę... Czy przerwie uroczystość?

Michał pocałuje Hanię na ślubie Julki i Barta! Będą razem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • zaskakujące (gość)

    Czyżby scenarzyści zapomnieli, że serialowa Julia to Julia Burska? Na jej ślubie z Arturem nie pojawia się nikt z jej rodziny. Ani rodzice, Zosia i Kuba, ani rodzeństwo, Tomek i Amelia. Jakoś tam jest to zrozumiałe, bo nikogo z nich od dawna nie ma w serialu. Z drugiej strony powinni pojawić się chociaż w rozmowach bohaterów. Np. uzasadnić ich nieobecność lub powiedzieć, że są obecni, a jedynie ich nie pokazywać. A tak wyszło dość dziwnie.

    30.05.2019 12:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×