"Na dobre i na złe" odcinek 746. Julka będzie w ciąży? Falkowicz podsłucha jej rozmowę z Bartem! [CO SIĘ WYDARZY]

W 746. odcinku serialu "Na dobre i na złe" Julka zacznie narzekać na słabe samopoczucie. Falkowicz szybko nabierze podejrzeń co do przyczyn dolegliwości. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 746. w środę, 5.06.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Ślub Julki (Aleksandra Hamkało) i Barta (Piotr Głowacki) mimo wielu komplikacji w końcu dojdzie do skutku, ale ich pierwsze dni w małżeństwie nie będą wcale sielanką!

Michał pocałuje Hanię na ślubie Julki i Barta! Będą razem?Zobacz więcej

Neurochirurg z Leśnej Góry opuści bowiem swoją żonę tuż po ślubie i jak gdyby nigdy nic wyjedzie na konferencję naukową. Po powrocie może go czekać niespodzianka. W 746. odcinku serialu "Na dobre i na złe" Burska zacznie się bowiem skarżyć na słabe samopoczucie. Dopadną ją bóle głowy i zmęczenie.

W rozmowie telefonicznej z Arturem zwali wszystko na "tęsknotę", ale Falkowicz (Michał Żebrowski), który usłyszy jak Julka opowiada o swoich objawach, uśmiechnie się tylko pod nosem. Od razu wyczuje jaki jest prawdziwy powód złego samopoczucia dziewczyny. Wszystko wskazuje na to, że jest ona w ciąży!

Czy przeczucie Falkowicza okaże się trafne? Jeśli tak, to kto jest ojcem dziecka - Bart czy Molenda (Filip Bobek)?

Jako dziecko była gwiazdą, jednak później zniknęła z showbiznesu. Jak dzisiaj wygląda dawna serialowa Julka?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×