"Na dobre i na złe" odcinek 747. Szalony dziennikarz wedrze się do zamkniętego szpitala! Zarazi się śmiertelną chorobą? [CO SIĘ WYDARZY]

Po wakacjach w Leśnej Górze pojawi się śmiercionośny wirus! Sprawa szybko znajdzie się w centrum zainteresowanie mediów, które zrobią wszystko, aby dowiedzieć się jak najwięcej! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2019 w środy o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W pierwszym powakacyjnym odcinku serialu "Na dobre i na złe" w Leśnej Górze pojawi się śmiercionośny wirus! Szpital zostanie odcięty od świata, a na pomoc zostanie wezwane wojsko!

Śmiertlena epidemia w Leśnej Górze! Julka i Falkowicz na kwarantannie!Zobacz więcej

Pod placówką natychmiast pojawi się masa dziennikarzy, do których wyjdzie dyrektor Konica (Robert Koszucki) i spróbuje uspokoić napiętą sytuację! Wśród nich będzie m. in. młody reporter Rafał (Łukasz Borkowski), który postanowi zrobić wszystko, aby dostać się do wnętrza szpitala i zrelacjonować sytuację z odciętej placówki!

Dziennikarz zgłosi się na Izbę Przyjęć i zacznie imitować objawy grypy. Badający go Michał (Mateusz Janicki) da się nabrać i skieruje reportera na izolowany oddział, w którym przebywają pacjenci podejrzewani o nosicielstwo śmiercionośnego wirusa Esmeraldy! Reporter osiągnie swój cel...

Czy Rafał w imię sensacji sprowadzi na siebie i innych śmiertelne niebezpieczeństwo?

Wpadka Konicy! Narazi szpital na niebezpieczeństwo?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×