"Na dobre i na złe" odcinek 747. Wiki zarażona śmiertelnym wirusem. Przeżyje? [CO SIĘ WYDARZY]

Powakacyjne odcinki "Na dobre i na złe" zapowiadają się bardzo emocjonująco. Leśna Góra zostanie opanowana przez śmiercionośny wirus. W 747. odcinku okaże się, że zarażona jest także Wiktoria. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 747. w środę, 11.09.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W ostatnim odcinku "Na dobre i na złe" przed wakacjami media podały informację o śmiertelnym wirusie, który pojawił się na Kubie. Specjaliści ostrzegali, że ta niebezpieczna mutacja grypy ludzkiej, świńskiej i ptasiej rozprzestrzenia się bardzo szybko i może także dotrzeć do Polski...

Dominika wróci do szpitala w Leśnej Górze! Co na to Marcin?Zobacz więcej

W powakacyjnych odcinkach wirus Esmeralda opanuje Leśną Górę. Jedną z zarażonych osób będzie Wiki (Katarzyna Dąbrowska)! W 747. odcinku "Na dobre i na złe" dwóch chłopaków ukradnie samochód Consalidy, a wraz z nim torebkę z dokumentami i telefonem. Pozbawiona sił Wiktoria nie będzie w stanie zareagować. Leżącą na ulicy i walczącą o każdy oddech lekarkę znajdzie para przechodniów. Podejrzewając śmiertelną grypę natychmiast zadzwonią po karetkę, która przetransportuje chorą do szpitala.

Wpadka Konicy! Narazi szpital na niebezpieczeństwo?Zobacz więcej

Jędrek (Iwo Wiciński) i Jose (Marcin Krajewski), zdenerwowani zniknięciem Wiktorii, postanowią jej poszukać. Dzięki lokalizatorowi GPS namierzą komórkę Wiki i dotrą do złodziei samochodu, a następnie do baru przed którym po raz ostatni widziano Consalidę. Stamtąd udadzą się do szpitala. Gdy zobaczą w jakim stanie jest kobieta będą zszokowani... Czy lekarzom uda się uratować Wiki?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×