"Na dobre i na złe" odcinek 748. Hania i Szczepan trafią do więzienia? Ukryją nielegalną imigrantkę! [CO SIĘ WYDARZY]

W 748. odcinku "Na dobre i na złe" Hania zajmie się nielegalną imigrantką. Później z pomocą Szczepana zdecyduje się ją ukryć, o czym dowie się prokurator! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 748. w środę, 18.09.2018 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" między Hanią (Marta Żmuda Trzebiatowska) a Michałem (Mateusz Janicki) zacznie rodzić się coś więcej niż przyjaźń. Niestety zamiast się z tego cieszyć, doktor Sikorka wpadnie w poważne tarapaty!

Michał chce być z Hanią! Dojdzie między nimi do pocałunku!Zobacz więcej

Wszystko dlatego że w 748. odcinku serialu stary znajomy Hani, doktor Antoni Kos (Marcin Przybylski), poprosi ją, by zajęła się młodą imigrantką przemyconą do Polski w zderzaku auta. Sikorka uratuje jej życie, ale nie będzie chciała dopuścić, by ją deportowano. Poprosi Szczepana (Kamil Kula), by zanim wydali Linę (Izabela Perez) policji, zrobili jej badania. - Jeśli jej pani od razu nie zgłosi, oboje za to bekniemy - odpowie na to pielęgniarz, ale zgodzi się pomóc. W międzyczasie o sprawie dowie się doktor Konica (Robert Koszucki), który zawiadomi odpowiednie służby. W tej sytuacji Hania i Szczepan zdecydują się ukryć pacjentkę w hotelu rezydentów.

Niestety niedługo później o sprawie dowie się prokurator Grec (Jacek Mikołajczak), ojciec Dominiki (Paulina Gałązka) i oskarży Sikorkę i Lipskiego o przemyt Liny do Polski! Będzie im za to groziło 8 lat więzienia! Czy uda im się tego uniknąć?

Marcin Przybylski dołączył do obsady! Zagra nowego faceta Hani?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×