"Na dobre i na złe" odcinek 749. Dramatyczne wyznanie Anny Wilson! Dlaczego zostawiła chorego Jędrka? [CO SIĘ WYDARZY]

W 749. odcinku serialu "Na dobre i na złe" dowiemy się, dlaczego matka Jędrka oddała go do domu dziecka i zniknęła z jego życia! Prawda okaże się przerażająca. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 749. w środę, 25.09.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) odnajdzie Annę Wilson (Martyna Kowalik), biologiczną matkę Jędrka (Iwo Wiciński). W 749. odcinku serialu "Na dobre i na złe" obie kobiety staną twarzą w twarz. Czy Consalida dowie się, dlaczego Anna zostawiła chłopca w domu dziecka?

Bart zyska nową stażystkę! Zuzanna Lit w serialu!Zobacz więcej

Gdy Wilson dowie się, że Jędrek całe życie spędził w domu dziecka, będzie załamana. Była przekonana, że został adoptowany jeszcze jako niemowlę. - Bidul? Na to go skazałam? - szepnie przerażona. Zrozpaczona kobieta opowie Wiktorii całą swoją dramatyczną historię:

Miałam siedemnaście lat. Rodzice wyrzucili mnie z domu, ale dawaliśmy radę. Potem okazało się, że jest chory. Zaczęły się wyjazdy po szpitalach, klinikach. Wszędzie miałam długi, ale dla niego sprzedałabym serce. To wszystko przez wilgoć w pokoju, który wynajmowałam. Prawie umarł, bo nie było mnie stać na porządne mieszkanie.

Robert Koszucki: "Poznamy nowe oblicze Konicy". Jakim będzie dyrektorem?Zobacz więcej

Anna Wilson powie Wiktorii, że gdyby wiedziała, że jej syn trafi do domu dziecka, nigdy by go nie oddała. Została zwyczajnie oszukana. Urzędnik zapewnił ją, że na Jędrka czeka kochająca rodzina. Nowa bohaterka serialu "Na dobre i na złe" całkowicie się rozklei i poprosi Consalidę o spotkanie z synem!

Czy Jędrek w końcu pozna swoją biologiczną matkę? Jak Anna wynagrodzi mu lata cierpień? Czy odbierze go Wiktorii? Tego dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

"Na dobre i na złe" - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×