"Na dobre i na złe" odcinek 749. Wiktoria poinformuje matkę Jędrka, że chce adoptować chłopca! Co na to Anna? [CO SIĘ WYDARZY]

W 749. odcinku "Na dobre i na złe" w końcu dojdzie do spotkania Wiki z biologiczną mamą Jędrka. Consalida zdradzi Annie swoje plany związane z adopcję chłopca. Czy Wilson będzie chciała odzyskać syna? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 749. w środę, 25.09.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) dotrzyma słowa danego Jędrkowi (Iwo Wiciński) i odnajdzie jego biologiczną mamę (Martyna Kowalik). Na spotkaniu z Anną od razu poinformuje kobietę, że chciałaby adoptować nastolatka. Wilson będzie w szoku!

Jędrek ma siostrę! Matka uznała go za gorszego od córki?Zobacz więcej

Anna żyła w przekonaniu, że jej syn wychowuje się w kochającej rodzinie. Gdy wyjechała z Polski otrzymała wiadomość, że Jędrek znalazł rodziców adopcyjnych. Wiki szybko wyprowadzi kobietę z błędu informując ją, że chłopiec spędził osiem lat w domu dziecka. Okaże się, że Wilson została oszukana przez urzędnika, który obiecał znalezienie rodziny dla jej syna. - Myślałam, że Jędrek jest szczęśliwy - wyzna zatroskana Anna i od razu poprosi Consalidę o spotkanie z chłopcem.

Czy Wiktoria spełni marzenie Jędrka i pozwoli mu porozmawiać z biologiczną mamą? O tym przekonamy się już wkrótce!

Dominika wróci do szpitala w Leśnej Górze! Co na to Marcin?Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Na dobre i na złe" - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×