"Na dobre i na złe" odcinek 751. Jędrek zrani Wiki. Wypomni Consalidzie, że sama porzuciła dziecko! [CO SIĘ WYDARZY]

Wiktoria próbuje namówić Jędrka na spotkanie z mamą. Nie chce w przyszłości chłopiec żałował, że nie wysłuchał Anny. W 751. odcinku "Na dobre i na złe" Wiki odbędzie z nastolatkiem trudną rozmowę, podczas której padną bolesne słowa. Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 751. w środę, 9.10.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Od kiedy Jędrek (Iwo Wiciński) postanowił odnaleźć swoją biologiczną matkę (Martyna Kowalik) jego życie znacznie się skomplikowało. Nastolatek nie potrafi wybaczyć Annie, że go zostawiła. Nie ma nawet ochoty na rozmowę z kobietą...

Hiszpańska podróż Wiki. Zobaczcie zdjęcia ze słonecznej Andaluzji!Zobacz więcej

W 751. odcinku "Na dobre i na złe" Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) po raz kolejny spróbuje przekonać chłopca, by spotkał się z mamą. Consalida wytłumaczy Jędrkowi, że Anna gdy go urodziła była bardzo młoda i nie potrafiła poradzić sobie z jego chorobą. Ponadto urzędnik odpowiedzialny za adopcję zataił prawdę przed Wilson:
- Mówiłam Ci, że ten urzędnik, że to przez niego twoja mama...
- Mama? Jaka mama do cholery?! Może Ty ją rozumiesz? Sama przecież zostawiłaś dziecko...
- wykrzyczy rozgoryczony Jędrek, wypominając Wiktorii, że sama porzuciła Blankę po urodzeniu. Jednak dziewczynka nie trafiła do domu dziecka, a pod opiekę dziadków, którzy wychowywali ją jako własną córkę.

Słowa Jędrka przywołają bolesne wspomnienia Wiktorii, ale nadal będzie chciała namówić nastolatka na rozmowę z mamą. Czy w końcu jej się uda? O tym przekonamy się w najnowszym odcinku "Na dobre i na złe"!

Wiktoria odchodzi z Leśnej Góry! Katarzyna Dąbrowska na zawsze znika z serialu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×