"Na dobre i na złe" odcinek 752. Hiszpańska podróż Wiki. Zobaczcie zdjęcia ze słonecznej Andaluzji! [CO SIĘ WYDARZY]

W 752. odcinku "Na dobre i na złe" Wiki wybierze się razem z Blanką w podróż do Hiszpanii. Po co tam pojadą? Co się wydarzy? Zobaczcie koniecznie!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 752. w środę, 16.10.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Wkrótce z "Na dobre i na złe" zniknie Katarzyna Dąbrowska, czyli serialowa Wiki. Niestety po wielu latach aktorka zdecydowała się odejść z produkcji, ale na pożegnanie zostały nagrane odcinki, kręcone w Hiszpanii, w których zobaczymy podróż doktor Consalidy w rodzinne strony!

Wiktoria odchodzi z Leśnej Góry! Katarzyna Dąbrowska na zawsze znika z serialu?Zobacz więcej

Czeka nas to w 752. odcinku "Na dobre i na złe". Okaże się, że zmarła babcia Wiki, więc ta pojedzie z Blanką (Pola Gonciarz) do Hiszpanii, by sprzedać dom, który odziedziczyła. Na miejscu spotka "wróżkę" z Polski, Kwiatkowską (Jowita Budnik), która zbiera pieniądze, by wrócić do domu. Kobieta padła ofiarą oszusta matrymonialnego i wszystko straciła. Wróżka od razu zaproponuje Wiki, że wywróży jej przyszłość. - Same zmiany! Widzę... bliźniaki - zawyrokuje. Consalida nie do końca w to uwierzy, ale postanowi jej pomóc i zabrać do kraju.

Kazia rozpoczyna swój staż! Zuzanna Lit zastąpi Katarzynę Dąbrowską?Zobacz więcej

W słonecznej Andaluzji Wiki i Blanka spotkają również Jose (Marcin Krajewski). To właśnie tam narodzi się uczucie między lekarzami! Spędzą wiele namiętnych chwil, będą wspominać przeszłość, a Jose zaproponuje ukochanej, by wróciła na stałe do Hiszpanii.

Ta propozycja wyda się Wiki bardzo kusząca, szczególnie po tym jak przypomni sobie piękne, hiszpańskie widoki... Zdjęcia z jej wyjazdu możecie zobaczyć w naszej galerii!

Agata wraca do Leśnej Góry! Co się z nią działo przez dwa lata? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×