„Na dobre i na złe” odcinek 752. Zaskakująca propozycja Jose. Wiki przeprowadzi się do Hiszpanii? [CO SIĘ WYDARZY]

W 752. odcinku "Na dobre i na złe" Wiki i Jose będą przebywać w Hiszpanii. Mężczyzna zabierze Wiktorię na romantyczny spacer podczas którego odszukają dawno zakopany skarb. Przy okazji złoży jej nietypową propozycję! Jak zareaguje Consalida? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 752. w środę, 16.10.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Wkrótce Wiki (Katarzyna Dąbrowska) wybierze się do Hiszpanii, by sprzedać dom po zmarłej babci, a także odpocząć od codziennych problemów. W zagranicznej podróży będą towarzyszyć jej Blanka (Pola Gonciarz) i Jose (Marcin Krajewski).

Wiktoria będzie miała bliźniaki?! Co wydarzy się w Hiszpanii?Zobacz więcej

W 752. odcinku "Na dobre i na złe" Jose zaproponuje Wiktorii spacer na skarpę nad plażą, gdzie jako dwunastolatkowie zakopali skarb. Gdy dotrą na miejsce mężczyzna przypomni Consalidzie deklarację, którą złożyła przed wyjazdem do Polski. Wiki obiecała, że kiedy dorośnie wróci do domu babci i do niego. "Wróć... Ty i Jędrek musicie zacząć nowe życie." - zaproponuje Jose. Po chwili poda Wiktorii skrzyneczkę z pożółkłymi zdjęciami i doda "Weź je. Może cię do mnie przyprowadzą."

Wiki zareaguje uśmiechem, ale czy zdecyduje się przeprowadzić do Hiszpanii? Będzie chciała związać się z Jose? O tym przekonamy się już niedługo!

Mija rok od śmierci Adama! Jak upamiętnią go Wiki i Falkowicz? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×