"Na dobre i na złe" odcinek 753. Wiktoria żegna się z Leśną Górą. Jak będzie wyglądał jej ostatni dzień w pracy? [CO SIĘ WYDARZY]

W "Na dobre i na złe" szykują się chwile pełne wzruszeń. W 753. odcinku serialu widzowie ostatni raz zobaczą Consalidę. Wiki postanowiła pożegnać się z Leśną Górą i rozpocząć nowe życie w Hiszpanii. Sprawdź, co wydarzy się podczas ostatniego dyżuru Wiktorii!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 753. w środę, 23.10.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) postanowiła odejść ze szpitala w Leśnej Górze i rozpocząć nowe życie w Hiszpanii u boku Jose (Marcin Krajewski). Swoją decyzją zaskoczyła przyjaciół i współpracowników. Falkowicz (Michał Żebrowski) powie wprost, że nie zgadza się na jej wyjazd, a Konica zaproponuje Wiki by za niego wyszła!

Kazia rozpoczyna swój staż! Zuzanna Lit zastąpi Katarzynę Dąbrowską?Zobacz więcej

W 753. odcinku "Na dobre i na złe" widzowie zobaczą ostatni dyżur Consalidy w Leśnej Górze. Jednak przed przyjazdem do szpitala Wiki uda się na lotnisko, by pożegnać się z Jędrkiem (Iwo Wiciński). Chłopiec odleci z matką i siostrą do Londynu. W oczach obojga zalśnią łzy… ale tym razem będą oznaczać radość i nadzieję – na to, że znaleźli w końcu szczęście. A Jędrek na pożegnanie rzuci cicho: - Tylko pamiętaj, że zawsze możesz na mnie liczyć... Dwie godziny i jestem przy tobie! Ten José wydaje się w porządku, sprawdziłem go... ale na facetów zawsze lepiej uważać!

Gdy Wiki dotrze do szpitala od razu wpadnie na Konicę (Robert Koszucki). Dyrektor spróbuje za wszelką cenę zatrzymać przyjaciółkę w Leśnej Górze – zaproponuje jej nowy sprzęt, międzynarodowe warsztaty i ordynaturę. Gdy te argumenty nie zadziałają, Konica spróbuje przekonać Consalidę małżeństwem:
- To... wyjdź za mnie!
- Co?!
- Trudno, poświęcę się dla dobra szpitala! Wiki, no błagam cię... Gdzie ja znajdę takiego chirurga?!
- Już kupiłam bilet na samolot…
- Serca nie masz!

Rozmowę kolegów podsłucha Falkowicz (Michał Żebrowski) i będzie w szoku! Wyzna, że nie zgadza się na żaden wyjazd!

Katarzyna Dąbrowska podziękowała fanom i zdradziła powody swojego odejścia z serialu!Zobacz więcej

Tymczasem na SOR trafi ofiara wypadku samochodowego - Aniela (Anna Maria Sieklucka). Badania wykażą, że ranna ma poważne złamania, krwawienie wewnętrzne i jest w ciąży. Falkowicz tym razem okaże się bezradny. Do akcji wkroczy jednak Wiktoria, która uratuje pacjentkę i jej dziecko. Podczas zabiegu Consalida przeprowadzi szczerą rozmowę z profesorem:
- Masz do mnie żal, że wyjeżdżam?
- Nie mam prawa ci tego zabraniać... Chociaż tracisz życiową szansę! Leśna Góra będzie najlepszym szpitalem naczyniowym w Europie. Mogłabyś być jak Skalski, Religa... jak Andrzej Falkowicz! Ale ty właśnie teraz postanowiłaś wyjechać!
- Chcę być jak Consalida... A tam znowu poczułam się sobą.

Kilka godzin później, gdy dyżur dobiegnie końca, Wiktoria pożegna się ze współpracownikami. Przyjaciele zapewnią ją, że zawsze może do nich wrócić. Dagmara zrobi pamiątkowe selfie i wyśle je do Wiki. Falkowicz z Konicą, tym razem wyjątkowo zgodnie, zepsują jednak zdjęcie ponurymi minami. Blanka - widząc, jak jej matka odchodzi - rzuci za to cicho:
- Niech będzie szczęśliwa... Nawet, jeśli to będzie dwa tysiące kilometrów stąd...

Na szczęście kilka godzin później uśmiech Wiki powróci – a to wszystko dzięki José! Doktor Consalida rozpocznie nowe życie u boku ukochanego. Czy zatęskni za Leśną Górą i wróci do szpitala? Czas pokaże...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • fajne, bardzo zgrabne, przemyślane, logiczne i po prostu ładne zakończenie wątku Wiki (gość)

    Super, że scenarzyści nie zapomnieli o tym jak zaczął się jej wątek w serialu, gdzie są korzenie tej postaci. Świetna klamra. Piękne hiszpańskie widoki. Dobrze, że wątek zakończono pozytywnie dając Wiktorii szansę na szczęście u boku Jose, który wydaje się być dobrym człowiekiem i jest oddany tej bohaterce.

    25.10.2019 11:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×