"Na dobre i na złe" odcinek 754. Nowy stażysta w szpitalu! To przez niego Kazia wylądowała na wózku?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 754. odcinku "Na dobre i na złe" okaże się, że Kazia nie jest jedyną stażystką, którą przyjął Bart. Okaże się, że Tadeusz świetnie zna swoją koleżankę ze stażu i skrywa pewną tajemnicę... Jaką? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 754. w środę, 30.10.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Wkrótce w Leśnej Górze czekają nas wielkie zmiany! Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) zrezygnuje z pracy w szpitalu i wyjedzie do Hiszpanii, ale za to pojawią się nowe twarze - stażyści!

Kazia rozpoczyna swój staż! Zuzanna Lit zastąpi Katarzynę Dąbrowską?Zobacz więcej

W 754. odcinku "Na dobre i na złe" okaże się, że Bart (Piotr Głowacki) oprócz Kazi (Zuzanna Lit) przyjął na staż również Tadeusza (Marcin Urbanke). Kiedy nowi stażyści spotkają się na korytarzu, będą bardzo zmieszani. W dodatku Wilczewska (Agnieszka Pilaszewska) poprosi Kazię, by pokazała koledze szpital, bo już go zna. Kiedy para zostanie na osobności, Kazia każe Tadkowi trzymać się od niej z daleka!

Niedługo później okaże się, że stażyści byli kiedyś parą i to przez Tadka jego dziewczyna wylądowała na wózku! Kazia wytknie mu, że zniszczył jej życie... Co jeszcze wydarzy się między tą parą? Będą potrafili razem pracować? Tego dowiemy się z kolejnych odcinków "Na dobre i na złe"!

Agata wraca do Leśnej Góry! Co się z nią działo przez dwa lata? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×