"Na dobre i na złe" odcinek 755. Matka Hani okłamie Konicę i zostanie zatrudniona w szpitalu! Co na to Sikorka? [CO SIĘ WYDARZY]

W 755. odcinku "Na dobre i na złe" w Leśnej Górze znów pojawi się matka Sikorki. Kobieta okłamie Konicę i dzięki temu ten przyjmie ją do pracy na stanowisko salowej! Jak zareaguje na to Hania? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 755. w środę, 6.11.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Matka Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska), Lucyna (Anna Samusionek), już nie raz zamieszała w jej życiu. Choć Sikorka nie chce jej już znać, to wyrodna rodzicielka się nie podda i znów zjawi się w Leśnej Górze!

Marcin wróci do zawodu? Pomoże mu w tym... ojciec Dominiki!Zobacz więcej

W 755. odcinku "Na dobre i na złe" Hania dozna szoku, gdy zobaczy, że jej matka myje okna w szpitalu. Szybko okaże się, że Lucyna została nową salową, a zatrudnił ją Konica (Robert Koszucki). Wszystko dlatego że ta go okłamała! Zgodził się przyjąć matkę lekarki, gdy ta powiedziała mu, że Hania o wszystkim wie i bardzo się z tego cieszy.

Rafał będzie wierzył na słowo Lucynie i nie zweryfikuje jej wersji, a nawet w pewnym momencie poprosi Hanię, by przyjęła rodzicielkę pod swój dach! Co na to Sikorka? Uświadomi Konicy, że popełnia błąd?

Hania i Michał razem! Zaczną myśleć o założeniu rodziny?Zobacz więcej

Zobacz galerię

20 lat "Na dobre i na złe" - spot promocyjny:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×