"Na dobre i na złe" odcinek 757. Dominika znowu w szpitalu! Zacznie się walka o jej życie! [CO SIĘ WYDARZY]

W 757. odcinku "Na dobre i na złe" Dominika znowu trafi do szpitala w Leśnej Górze i lekarze będą walczyć o jej życie! W końcu odkryją, co jej dolega? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 757. w środę, 20.11.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Niespodziewanie Dominika (Paulina Gałązka) znowu pojawi się w życiu Marcina (Filip Bobek). Niestety okaże się, że ma problemy ze zdrowiem, urojenia i psychozę. Dzięki Molendzie znowu trafi do szpitala w Leśnej Górze, ale trudno będzie postawić diagnozę.

Marcin wróci do zawodu? Pomoże mu w tym... ojciec Dominiki!Zobacz więcej

W 757. odcinku "Na dobre i na złe" lekarze wciąż będą próbowali wyleczyć Dominikę, ale jej stan będzie zły. Nagle zacznie wyć, a jej ojciec, prokurator Grec (Jacek Mikołajczak) zagrozi, że pozwie szpital! W końcu Bart (Piotr Głowacki) zrobi pacjentce laparoskopię zwiadowczą i odkryje, że ta ma zmiany rakowe na jajniku, które dały przerzuty na pień mózgu.

Po operacji Bart zdradzi Molendzie, że był to potworniak. Tymczasem prokurator Grec podziękuje Marcinowi, że czuwał nad jego córką i przyzna, że mylił się co do niego. Czy teraz Dominika i Marcin będą razem? Tego dowiemy się z kolejnych odcinków "Na dobre i na złe"!

Kasia kupi test ciążowy! Falkowicz będzie miał upragnionego syna?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×