"Na dobre i na złe" odcinek 757. Wilczewska nie radzi sobie przy stole operacyjnym. Przejdzie na emeryturę? [CO SIĘ WYDARZY]

W 757. odcinku "Na dobre i na złe" Borys zauważy, że Barbara ma trudności podczas operacji. Wilczewska także dostrzeże, że jej ruchy na sali operacyjnej są zbyt wolne. Czy postanowi zrezygnować z pracy? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 757. w środę, 20.11.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Barbara Wilczewska (Agnieszka Pilaszewska) jest cenionym ortopedą. Po niełatwej walce z guzem mózgu, kobieta wróciła nie tylko do zdrowia, ale i do wykonywania zawodu. Niestety wkrótce wszyscy zauważą u pani doktor niepokojące objawy, które będą utrudniać jej pracę.

Kasia kupi test ciążowy! Falkowicz będzie miał upragnionego syna?Zobacz więcej

W 757. odcinku "Na dobre i na złe" Borys (Marcin Zacharzewski) zauważy, że Barbara zbyt wolno operuje i zacznie narzekać na Wilczewską. Stwierdzi, że to kwestia wieku pani doktor. Gdy Michał (Mateusz Janicki) usłyszy te pogłoski natychmiast poprosi Jakubka, by zamienił się z nim na zabiegi. Barbara bez problemu rozszyfruje motywację syna. Niestety okaże się, że Borys miał rację - Wilczewska nie daje rady operować z taką swobodą jak dawniej.

Barbara zgłosi się do Falkowicza (Michał Żebrowski) i wyzna, że nie jest w stanie operować na odpowiednio wysokim poziomie. Zasugeruje, że być może nadszedł czas, by odejść od stołu operacyjnego. Gdy kobieta zostanie sama, da upust swoim emocjom i zacznie płakać. Jednak później powie synowi, że jeszcze nie ma zamiaru się poddawać! Jaką decyzję ostatecznie podejmie Wilczewska?

Hania i Michał razem! Zaczną myśleć o założeniu rodziny?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×