"Na dobre i na złe" odcinek 758. Szczepan oświadczy się Linie! Co z Agatą? [CO SIĘ WYDARZY]

W 758. odcinku "Na dobre i na złe" Szczepan podejmie zaskakującą decyzję - oświadczy się Linie, by ta mogła zostać w Polsce! Dziewczyna przyjmie oświadczyny? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 758. w środę, 27.11.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Szczepan bardzo przejął się losem Liny (Izabela Perez), której sytuacja prawna jest dość trudna. Będzie mu zależało, by ta została w Polsce i mogła się leczyć, więc wymyśli, że może to uzyskać tylko, jeśli dziewczyna szybko wyjdzie za mąż.

Kasia kupi test ciążowy! Falkowicz będzie miał upragnionego syna?Zobacz więcej

W 758. odcinku "Na dobre i na złe" Lipski zacznie poszukiwania odpowiedniego kandydata. W końcu zdecyduje się na Roberta Maciaka (Marcin Gawel), który zgodzi się na ślub, bo wyzna, że cierpi na raka płuc i tak niedługo umrze. Kiedy Szczepan usłyszy, że mężczyzna jeszcze nie był u lekarza, załatwi mu konsultacje i szybko okaże się, że cierpi on na toczeń, a nie na raka. Ta wiadomość od razu doda mu skrzydeł i Maciak zapali się do ślubu. Jednak Linie nie spodoba się ten kandydat na męża...

Zosia i Kuba, Lena i Latoszek, czyli najpiękniejsze pary z "Na dobre i na złe"!Zobacz więcej

Wtedy Szczepan opowie o swoim pomyśle Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska), a ta zrobi mu awanturę i uzna to za absurd. Po tej rozmowie pielęgniarz zacznie mieć wątpliwości, aż w końcu podejmie decyzję - sam oświadczy się Linie, a ona powie "tak"!

Tylko jak zareaguje na to Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra), która już wkrótce wróci do Leśnej Góry? Tego dowiemy się z kolejnych odcinków "Na dobre i na złe”!

Agata wraca do Leśnej Góry! Co się z nią działo przez dwa lata? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Alina (gość)

    Alina

    10.11.2019 17:02
  • Linda (gość)

    Przecież Szczepan i Agata byli zajebistą parą, po co to psuć teraz, ech...

    09.11.2019 15:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×