"Na dobre i na złe" odcinek 758. Wilczewska pozna prawdę o matce Hani! Wyrzuci ją na bruk? [CO SIĘ WYDARZY]

W 758. odcinku serialu "Na dobre i na złe" Wilczewska dowie się o ciemnych kartach z przeszłości Lucyny. Czy to już koniec przyjaźni? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 758. w środę, 27.11.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Matka Hani Sikorki (Marta Żmuda Trzebiatowska), dwulicowa Lucyna (Anna Samusionek), pojawiła się w Leśnej Górze. Kobieta bardzo szybko znalazła wspólny język z doktor Wilczewską (Agnieszka Pilaszewska), która zaproponowała jej nawet wspólne mieszkanie. Jak długo potrwa ta sielanka?

Szczepan oświadczy się Linie! Co z Agatą?Zobacz więcej

W 758. odcinku serialu "Na dobre i na złe" Barbara i Lucyna znów spędzą wspólnie poranek. Początkowo wszystko będzie się układało bardzo dobrze, lecz gdy Wilczewska spyta koleżankę o Hanię, atmosfera momentalnie się zmieni. Sikorka utnie temat i szybko ucieknie do pracy.

Barbara szybko wyczuje, że to unik i postanowi wypytać o wszystko Michała (Mateusz Janicki). Jego opowieść tak ją zszokuje, że Wilczewska jeszcze tego samego dnia pokłóci się z Lucyną, wygarnie jej wszystkie błędy z przeszłości i każe jej się wynosić!

Co teraz zrobi Lucyna? Czy przeszłość już nigdy nie da sobie zapomnieć? Odpowiedzi na te pytania należy szukać w nowych odcinkach "Na dobre i na złe".

Zosia i Kuba, Lena i Latoszek, czyli najpiękniejsze pary z "Na dobre i na złe"!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×