"Na dobre i na złe" odcinek 759. Konica oszalał?! Zamieszka z Lucyną i powierzy jej opiekę nad swoimi dziećmi! [CO SIĘ WYDARZY]

W 759. odcinku "Na dobre i na złe" okaże się, że Konica zgodził się przyjąć Lucynę pod swój dach. W dodatku pozwoli jej zająć się jego dziećmi! Co z tego wyniknie? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 759. w środę, 4.12.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Lucyna (Anna Samusionek) wróciła do Leśnej Góry, by wykonać zasądzone jej prace społeczne. Nie miała jednak, gdzie się podziać i pod swój dach przyjęła ją Barbara (Agnieszka Pilaszewska). Szybko jednak się na niej pozna i Sikorka znowu nie będzie miała dachu nad głową.

Wilczewska pozna prawdę o matce Hani! Wyrzuci ją na bruk?Zobacz więcej

W tej sytuacji Lucyna poprosi o pomoc... Konicę (Robert Koszucki)! On nieoczekiwanie się zgodzi i w 759. odcinku "Na dobre i na złe" zamieszkają razem. W dodatku kiedy pewnego dnia okaże się, że synowie dyrektora są chorzy, Sikorka zaproponuje, że się nimi zajmie, a Konica z chęcią na to przystanie.

O dziwo Lucyna poradzi sobie z chłopcami całkiem nieźle i przy okazji odkryje, że wcale nie są chorzy, tylko udawali i oszukali ojca. Konica będzie bardzo wdzięczny Sikorce za pomoc i w zamian zaproponuje jej kolejną dzień u siebie. Ona jednak postanowi naprawić swoje życie i wyjechać z Warszawy... Czy naprawdę zniknie z życia Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska)?

Co w nowych odcinkach stanie się z Oliwią? Marta Bryła odpowiada!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×