"Na dobre i na złe" odcinek 760. Agata wraca do Leśnej Góry! Co się z nią działo przez dwa lata?

Emilia Komarnicka-Klynstra wraca do "Na dobre i na złe"! Jej postać, Agata, pojawi się w 760. odcinku serialu. Co działo się u niej przez dwa lata nieobecności? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Na dobre i na złe" nowe odcinki w środy o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Niedawno okazało się, że Katarzyna Dąbrowska odchodzi z "Na dobre i na złe", a jej postać, Wiktoria, wyjeżdża z kraju. Tę smutną wiadomość może jednak osłodzić informacja o powrocie innej bohaterki - Agaty, granej przez Emilię Komarnicką-Klynstrę.

Wiktoria odchodzi z Leśnej Góry! Katarzyna Dąbrowska na zawsze znika z serialu?Zobacz więcej

Przypomnijmy, że Agata Woźnicka ostatni raz w "Na dobre i na złe" pojawiła się w 685. odcinku, w którym razem z pielęgniarzem Szczepanem (Kamil Kula) zajmowała się podróżnikiem Tomaszem (Kacper Sasin), który wybierał się na wyjazd zorganizowany po to, by zebrać środki na egzoszkielet dla Ali - sparaliżowanej nastolatki. Z powodów zdrowotnych nie mógł jednak wyjechać, a jego miejsce zajęła Agata.

Teraz Agata wróci do Leśnej Góry, a pierwszy raz zobaczymy ją w 760. odcinku "Na dobre i na złe". Dowiemy się, że podczas tych dwóch lat nie tylko wykonywała swoją "misję", ale i szkoliła się w najlepszych ośrodkach Europy. Dlatego po swoim powrocie obejmie stanowisko ordynatora interny.

Przy okazji zobaczy się ze Szczepanem, z którym była kiedyś związana. Jednak podczas jej nieobecności nie utrzymywali kontaktów, a on będzie zajęty inną kobietą...

Szczepan chce pomóc Linie! Weźmie z nią ślub?!Zobacz więcej

Co wydarzy się jeszcze w życiu Agaty? Tego dowiemy się wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×