"Na dobre i na złe" odcinek 760. Mama Hani popsuje jej relacje z Michałem? Wilczewski zdobędzie się na pewne wyznanie!

Mama Hani ponownie przyjechała do Leśnej Góry. Czy Lucyna źle wpłynie na relacje córki z Michałem? Co nowego wydarzy się w życiu doktor Sikorki w "Na dobre i na złe"? Sprawdź, co powiedziała na ten temat Marta Żmuda Trzebiatowska!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 760. w środę, 11.12.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W Leśnej Górze ponownie pojawiła się mama Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska),Lucyna (Anna Samusionek) i rozpoczęła pracę w szpitalu jako salowa. - Ta mama to taki niewygodny element w życiu Hani Sikorki - zaznacza wcielająca się w lekarkę Marta Żmuda Trzebiatowska. Czy kobieta źle wpłynie na relacje córki z Michałem (Mateusz Janicki)?

Hania i Michał razem! Zaczną myśleć o założeniu rodziny?Zobacz więcej

W 760. odcinku "Na dobre i na złe" Hania uda się na ślub Liny (Izabela Perez) i Szczepana (Kamil Kula). Po powrocie z uroczystości od razu zauważy, że Michał nie zachowuje się wobec niej normalnie. Kiedy zapyta, czy jest na nią zły, on zdenerwowany odpowie: - Nie wiem, Sikora, co między nami jest... Jesteśmy razem, nie jesteśmy...
- Potrzebujesz jakiejś deklaracji? Mam coś podpisać? - złośliwie zapyta Hania.

Szybko okaże się, że Wilczewski zezłościł się, bo ukochana nie zabrała do ze sobą na ślub Lipskiego. Po trudnym dyżurze zdobędzie się jednak na szczere wyznanie: - Wolę tysiąc takich ciężkich dni z tobą niż jeden bez ciebie. Dzięki tobie czuję się lepszym lekarzem i lepszym człowiekiem. Te słowa pozytywnie wpłyną na Hanię. Wygląda więc na to, że burzliwy związek lekarzy będzie miał się dobrze!

Wilczewska pozna prawdę o matce Hani! Wyrzuci ją na bruk?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×