„Na dobre i na złe” odcinek 761. Agata zmieniła się podczas nieobecności? Teraz będzie szefem-tyranem?! [CO SIĘ WYDARZY]

Po długiej nieobecności Agata wróci do szpitala w Leśnej Górze i dostanie posadę ordynatora interny. Czy okaże się, że lekarka zmieniła się, a władza uderzy jej do głowy? Dlaczego Borys ostrzeże przed nią brata? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 761. w środę, 18.12.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra) wraca do Leśnej Góry! W 761. odcinku "Na dobre i na złe" Konica (Robert Koszucki) zaproponuje jej posadę szefa interny!

Powrót Agaty! Jak zareaguje na to, że Szczepan ma żonę?Zobacz więcej

Pozna też swojego podwładnego - Jakuba (Maciej Zacharzewski) - któremu nie spodobają się takie zmiany personalne. W dodatku Borys (Marcin Zacharzewski) nastraszy go, iż praca z Agatą to koszmar, a Grabski uwierzy bratu i nieźle się wystraszy!

- Nie chciałem cię martwić...
- Martwić? Czemu?
- Jakby ci tu powiedzieć... Mówiliśmy na nią... krwawa Agata. Wiesz czemu wyjechała? Było już tak duszno, nawet dla niej, że nie dało się wytrzymać. Teraz się przewietrzyło i będzie mogła znowu dołożyć do pieca...

Tymczasem okaże się, że Agata podczas swojej nieobecności kształciła się w najlepszych ośrodkach Europy i zrobiła specjalizację z hematologii w Wiedniu. Czy słowa Borysa niespodziewanie okażą się prawdą, a Agata się zmieniła przez te sukcesy? Będzie szefem-tyranem? Tego dowiemy się z kolejnych odcinków "Na dobre i na złe"!

Dominika straci pamięć! Marcin nie może jej pomóc? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Niech wróci Wiki!

    04.12.2019 19:35
  • Gość (gość)

    Jak się kształciła jak miała w jakąś charytatywną podróż do okoła świata jechać

    03.12.2019 10:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×