"Na dobre i na złe" odcinek 763. Matylda chce zamieszkać z Michałem! Falkowicz się załamie? [CO SIĘ WYDARZY]

W 763. odcinku "Na dobre i na złe" Matylda nadal będzie się buntować, a Kasia i Andrzej nie będą mogli sobie z nią poradzić. Co gorsza, nastolatka nagle oznajmi, że chce zamieszkać z Michałem! Co na to Falkowicz? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 763. w środę, 15.01.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Matylda (Amelia Czaja) i Andrzej (Michał Żebrowski) od zawsze mieli bardzo dobre relacje, choć dziewczyna tak naprawdę nie jest biologiczną córką profesora. Ostatnio jednak Kasia (Ilona Ostrowska) i Falkowicz nie mogą dogadać się z nastolatką...

Agata i Lina zaczną walczyć o Szczepana! Po której stronie stanie Lipski?Zobacz więcej

Zauważyli, że Matylda przestała normalnie jeść i może zachorować na anoreksję! Ta oczywiście wszystkiemu zaprzecza, co prowadzi do ciągłych konfliktów. W 763. odcinku "Na dobre i na złe" Kasia i Falkowicz wciąż będą martwić się o Matyldę, która nadal będzie się uparcie odchudzać. Nagle ich córka znów się buntuje i postanowi zamieszkać z Barbarą (Agnieszka Pilaszewska) oraz Michałem (Mateusz Janicki)!

Na razie uda im się wybić jej to z głowy, ale na jak długo? W 764. odcinku "Na dobre i na złe" Smuda uzna, że cała rodzina powinna pójść na terapię! Co na to Falkowicz?

Blanka zerwie z Maćkiem! Teraz chce być z Krzysztofem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×