"Na dobre i na złe" odcinek 764. Kasia chce zabrać rodzinę na terapię! Czy wszyscy zmieszczą się w gabinecie? [CO SIĘ WYDARZY]

W 764. odcinku serialu "Na dobre i na złe" Kasia zasugeruje Falkowiczowi, że powinni zapisać się na terapię rodzinną. Co z tego wyniknie? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 764. w środę, 22.01.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Matylda (Amelia Czaja) wchodzi w trudny wiek, a nieustabilizowana sytuacja rodzinna niestety nie pomaga nastolatce. Dziewczyna zacznie nawet brać silne tabletki odchudzające, czym wzbudzi zaniepokojenie bliskich...

Matylda zakocha się w dużo starszym od siebie chłopaku z patologicznej rodziny! Co na to Falkowicz?Zobacz więcej

W 764. odcinku serialu "Na dobre i na złe" Kasia (Ilona Ostrowska) będzie bardzo zmartwiona sytuacją córki. Wystąpi z propozycją, aby cała rodzina - włącznie z Michałem (Mateusz Janicki) i Barbarą (Agnieszka Pilaszewska) - zaczęła uczęszczać na terapię rodzinną. Jej pomysł nie zostanie jednak przyjęty zbyt entuzjastycznie.

Falkowicz (Michał Żebrowski) stwierdzi, że to nie ma żadnego sensu. - Już byliśmy na terapii. Wytłumaczono mi, że jestem zaburzonym narcyzem, winnym złu całego świata - powie Smudzie. Również Matylda nie będzie chciała o tym słyszeć. Powie matce, że najlepiej będzie, jak dadzą jej po prostu trochę spokoju.

Czy Kasia porzuci pomysł terapii? A może uda jej się przekonać bliskich do wizyty u psychologa? Przekonamy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×