"Na dobre i na złe" odcinek 764. Matylda zakocha się w dużo starszym od siebie chłopaku z patologicznej rodziny! Co na to Falkowicz? [CO SIĘ WYDARZY]

W 764. odcinku "Na dobre i na złe" Matylda pozna Ola - starszego od siebie chłopaka z patologicznej rodziny. Olo uratuje ją z opresji, a córka Kasi i Andrzeja będzie pod wrażeniem... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 764. w środę, 22.01.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Wygląda na to, że to nie koniec kłopotów Kasi (Ilona Ostrowska) i Andrzeja (Michał Żebrowski) z Matyldą (Amelia Czaja)! Dziewczyna zostanie napadnięta w parku przez trzy starsze od siebie dziewczyny. Wszystko dlatego że nie zapłaci im za tabletki odchudzające...

Matylda chce zamieszkać z Michałem! Falkowicz się załamie?Zobacz więcej

Na szczęście w 764. odcinku "Na dobre i na złe" przejeżdżający obok motocyklista, Olo (Marek Zawadzki) zauważy, że Matylda potrzebuje pomocy i przegoni atakujące ją nastolatki! - Boję się wracać sama. A jak gdzieś na mnie czekają? Możesz mnie odprowadzić? - zapyta nowo poznanego chłopaka. Olo szarmancko zaoferuje jej swoją pomoc, a następnego dnia nawet odwiedzi ją w domu, by oddać jej plecak. W pewnym momencie oboje wystraszą się nadchodzącego Falkowicza i chłopak... wypadnie przez okno!

Profesor od razu wezwie pogotowie, a Matylda odwiedz później chłopaka w szpitalu. Tam dowie się, że Olo nie chodzi do żadnej szkoły, sam się utrzymuje, pracuje i mieszka w warsztacie. W dodatku w przeszłości bywał w domu dziecka, bo jego matka zniknęła, a ojciec pił... Córka Smudy będzie nim zafascynowana! Uzna, że musi mu pomóc. Tylko jak na tę relację zareaguje Falkowicz?

Tretter zatęskni za dawną ekipą w Leśnej Górze! Zrezygnuje z pracy?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×