"Na dobre i na złe" odcinek 764. Olo włamie się do domu Matyldy! Falkowicz go przyłapie? [CO SIĘ WYDARZY]

W 764. odcinku serialu "Na dobre i na złe" Olek, nowy znajomy Matyldy, niespodziewanie wkradnie się do pokoju dziewczyny! Czy Falkowicz nakryje córkę z nieznajomym? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 764. w środę, 22.01.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Już wkrótce Matylda (Amelia Czaja) pozna przystojnego motocyklistę, który bardzo jej zaimponuje. Olo (Marek Zawadzki) ocali ją przed dotkliwym pobiciem! Czy to początek czegoś więcej?

Matylda zostanie pobita?! Brutalna napaść grupy nastolatekZobacz więcej

W 764. odcinku serialu "Na dobre i na złe" po brawurowej akcji Olek odprowadzi Matyldę do domu. Następnego dnia chłopak wkradnie się do pokoju dziewczynki, aby oddać jej plecak, który z nerwów zostawiła w parku! - Mój tata… nie może cię tu zobaczyć! - szepnie zszokowana dziewczyna.

Olo początkowo nie będzie brał jej obaw poważnie, ale w końcu jednak da się przekonać i postanowi wydostać się z jej pokoju... wyskakując przez okno! Upadnie jednak bardzo niefortunnie i zrani sobie nogę. Chwilę później na podwórku pojawi się zdziwiony Falkowicz (Michał Żebrowski).

Kasia chce zabrać rodzinę na terapię! Czy wszyscy zmieszczą się w gabinecie?Zobacz więcej

Zdenerwowany chłopak poprosi lekarza, aby się nie denerwował. Zaznaczy, że zaraz wychodzi. - A można wiedzieć, po co pan wszedł?! - zapyta z ironią profesor. Chwilę później zaalarmuje go jednak pogarszający się stan chłopaka. - Pacjent blady, słabnie z upływu krwi! - oceni. Postanowi mu pomóc.

Zamiast na policję, Falkowicz zadzwoni na pogotowę, a Olo zostanie przewieziony do Leśnej Góry. Czy jego znajomość z Matyldą wyjdzie na jaw?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×