"Na dobre i na złe" odcinek 766. Falkowicz zabroni Matyldzie kontaktów z Olkiem! Dziewczyna ucieknie z domu? [CO SIĘ WYDARZY]

W 766. odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz odwiedzi Olka - chłopaka, który podoba się Matyldzie - i każe mu trzymać się od niej z daleka! Jak zareaguje na to nastolatka? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 766. w środę, 5.02.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Już wkrótce Matylda (Amelia Czaja) pozna Olka (Marek Zawadzki), który pomoże jej w trudnej sytuacji. Okaże się później, że 18-latek nie chodzi do szkoły i musi pracować, bo został całkiem sam. Córka Smudy (Ilona Ostrowska) będzie pod jego wrażeniem i postanowi mu pomóc.

Matylda zakocha się w dużo starszym od siebie chłopaku z patologicznej rodziny! Co na to Falkowicz?Zobacz więcej

Tymczasem Falkowicz (Michał Żebrowski) zacznie się znowu martwić o nastolatkę, która ciągle prosi o pieniądze, więc zainstaluje specjalną aplikację, dzięki której może śledzić Matyldę. Ona z kolei w 766. odcinku "Na dobre i na złe" odwiedzi Olka i zwierzy mu się ze swoich problemów. Dzięki temu chłopak pomoże jej w walce z bandą chuliganów, która handluje tabletkami na odchudzanie. Dziewczyna będzie mu bardzo wdzięczna.

Nieco później Falkowicz odwiedzi 18-latka w jego warsztacie i każe mu odczepić się od jego córki, a Matyldzie zabroni się z nim kontaktować. Dziewczyna będzie wściekła i zarzuci ojcu, że jest wobec niej zbyt surowy! Czy Matylda rzeczywiście nie powinna przyjaźnić się z Olkiem?

Kazia zacznie ruszać nogą! Pojawi się szansa na wyzdrowienie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×