"Na dobre i na złe" odcinek 769. Agata zobaczy namiętny pocałunek Liny i Szczepana! Odpuści sobie Lipskiego? [CO SIĘ WYDARZY]

W 769. odcinku "Na dobre i na złe" Agata spróbuje znowu zbliżyć się do Szczepana i go pocałować, ale ten ją odrzuci. Za to nieco później Woźnicka zobaczy jak ten całuje się z żoną! Odpuści sobie Lipskiego? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 769. w środę, 26.02.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra) nadal mieszka z Liną (Izabela Perez) i Szczepanem (Kamil Kula). Sytuacja robi się coraz bardziej niezręczna, bo obie panie czują do Lipskiego coś więcej, a poza tym małżeństwo sądzi, że Woźnicka doniosła na nich do urzędu imigracyjnego...

Molenda znowu aresztowany! Tym razem się nie wywinie? Zobacz więcej

W 769. odcinku "Na dobre i na złe" wyjdzie na jaw, kto jest autorem donosu - to Robert (Marcin Gaweł), którego Szczepan prosił wcześniej, by wyszedł za Linę. Były pacjent z Leśnej Góry odwiedzi małżonków i bardzo ich za wszystko przeprosi. W dodatku zaprosi do nich urzędników, którym oświadczy, że to, co wcześniej twierdził jest kłamstwem.

Później Szczepan zdecyduje się przeprosić Agatę za swoje oskarżenia. Ona zbliży się do niego, by go pocałować, ale zostanie odrzucona! Jeszcze tego samego dnia Woźnicka zobaczy, jak jej ukochany całuje się z Liną i pozbędzie się wszelkich złudzeń... Odpuści sobie Szczepana?

Maciek wyjeżdża do Senegalu! Już nigdy nie będzie z Blanką?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Anna (gość)

    "by wyszedł za Linę"....Mój Boże, co za poziom dziennikarstwa...

    08.02.2020 11:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×