"Na dobre i na złe" odcinek 769. Maksymilian Beger to nałogowy podrywacz! Kto wpadnie mu w oko? [CO SIĘ WYDARZY]

W 769. odcinku "Na dobre i na złe" okaże się, że Maksymilian Beger, nowy kardiochirurg, to prawdziwy playboy! Będzie podrywał i lekarki, i pielęgniarki i na tym na pewno nie poprzestanie! Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 769. w środę, 26.02.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Już wkrótce w Leśnej Górze zostanie otworzony nowy oddział - kardiochirurgia. Oznacza to też zatrudnienie kolejnych lekarzy, w tym Maksymiliana Begera (Tomasz Ciachorowski), który zostanie ordynatorem.

Ordynator kardiochirurgii zatrudniony przez Konicę jest alkoholikiem! Co z tego wyniknie?Zobacz więcej

W 769. odcinku "Na dobre i na złe" okaże się, że Maks to prawdziwy playboy! Swoje podboje miłosne zacznie od Hani, którą na każdym kroku będzie zasypywał komplementami. - Nie sądziłem, że ortopeda może mieć takie zgrabne... dłonie! - powie już pierwszego dnia. Później również nie przestanie jej podrywać. - Ma pani najpiękniejszy uśmiech świata - rzuci. Hania będzie dość zakłopotana, ale nie będzie wiedzieć, że tak naprawdę Beger zachwyca się wszystkimi kobietami, jakie napotka na swojej drodze.

Kiedy w windzie spotka pielęgniarkę Dagmarę (Maryla Morydz), zacznie ją bezczelnie uwodzić! Czy ten bohater namiesza w Leśnej Górze?

Molenda znowu aresztowany! Tym razem się nie wywinie? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×