"Na dobre i na złe" odcinek 770. Blanka spróbuje zatrzymać Maćka w kraju! On wepchnie ją w ramiona Radwana? [CO SIĘ WYDARZY]

W 770. odcinku "Na dobre i na złe" Blanka dowie się, że Maciek wyjeżdża z kraju i postanowi go zatrzymać. Uda jej się to czy pocieszy się ramionach Radwana? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 770. w środę, 4.03.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Jakiś czas temu okazało się, że Blanka (Pola Gonciarz) i Maciek (Adam Bobik) nie są już razem. Consalida miała chyba nadzieje, że coś wydarzy się między nią a Radwanem (Mateusz Damięcki), ale na razie też nic z tego nie wyszło. Czy Blanka zostanie zupełnie sama?

Marcin ucieknie policji! Będzie musiał się ukrywać?Zobacz więcej

W 770. odcinku "Na dobre i na złe" Maciek przyjedzie do Leśnej Góry na badania i wyzna Radwanowi, że postanowił zostać wolontariuszem i polecieć do Senegalu. - Zostanę kucharzem w stołówce przy misji - powie i... poprosi Krzysztofa, by zajął się Blanką podczas jego nieobecności!

Później Maciek spotka się z Blanką. Była ukochana spróbuje go zatrzymać, ale on nie zmieni swoich planów i ostatecznie się z nią pożegna.

- Nie jedź! Dajmy sobie jeszcze jedną szansę...
- Wiesz, że zawsze będziesz dla mnie ważna...
- To zostań! Zamieszkamy razem... Zaczniemy wszystko od nowa, jeszcze raz! Nie możesz jechać... Musisz być pod kontrolą lekarzy! Nie zostawiaj mnie…
- Facet, którego naprawdę pokochasz, będzie prawdziwym szczęściarzem…

Czy teraz Blanka wykorzysta okazję i pocieszy się w ramionach Radwana?

Kurator zjawi się w domu Falkowiczów! To sprawka Michała?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×