"Na dobre i na złe" odcinek 772. Kolejny dramat Dominiki! Straci wzrok?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 772. odcinku "Na dobre i na złe" Marcin wpadnie w poważne tarapaty, a Dominika mocno się tym zestresuje i... straci wzrok! To kolejny rzut SM? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 772. w środę, 18.03.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Już wkrótce Marcin (Filip Bobek) zostanie oskarżony o dwa zabójstwa i aresztowany. Molendzie uda się jednak uciec policji, a jego dziewczyna, Dominika (Paulina Gałązka) będzie umierać z niepokoju o ukochanego.

Marcin ucieknie policji! Będzie musiał się ukrywać?Zobacz więcej

Sytuacji nie poprawi fakt, że jej ojciec (Jacek Mikołajczak) będzie ją ciągle nastawiał przeciwko Marcinowi i Dominika już sama nie będzie wiedzieć, w co wierzyć. W pewnym momencie zrobi jej się słabo i trafi do szpitala w Leśnej Górze, gdzie Bart (Piotr Głowacki) stwierdzi kolejny rzut SM.

Tymczasem Marcin nadal będzie się ukrywał, ale w swojej kryjówce zostanie przez kogoś zaatakowany! Nieco później jego napastnik będzie potrzebował pomocy, więc Molenda zaryzykuje i zawiezie go do Leśnej Góry. Przy okazji odwiedzi leżącą tam Dominikę i zapewni ją o swoim uczuciu. Ta nakaże mu uciekać, zanim policja go znajdzie.

Maciek wyjeżdża do Senegalu! Już nigdy nie będzie z Blanką?Zobacz więcej

Niestety cały ten stres źle wpłynie na Dominikę. W 772. odcinku "Na dobre i na złe" dziewczyna obudzi się i zorientuje się, że nic nie widzi! Od razu trafi do okulisty, który będzie podejrzewał, że to kolejny rzut choroby...

Kazia zacznie mieć straszne bóle! Uzależni się od leków? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×