"Na dobre i na złe" odcinek 774. Michał oświadczy się Hani! Usłyszy "tak"? [CO SIĘ WYDARZY]

W 774. odcinku "Na dobre i na złe" Michał wręczy Hani pierścionek zaręczynowy, ale nie otrzyma żadnej odpowiedzi. W dodatku w życiu Sikorki pojawi się pewien mężczyzna... Czy w końcu lekarka zgodzi się wyjść za Wilczewskiego? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 774. w środę, 1.04.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) i Michał (Mateusz Janicki) w końcu wyznali sobie miłość i są w stałym związku. Wilczewski dostał nawet od matki (Agnieszka Pilaszewska) pierścionek zaręczynowi, by wręczył go ukochanej... Czy wkrótce zobaczymy ślub lekarzy?

Kazia zacznie mieć straszne bóle! Uzależni się od leków? Zobacz więcej

W 774. odcinku "Na dobre i na złe" Michał w końcu zdecyduje się dać Hani pierścionek od Barbary. Ona aż zaniemówi z wrażenia i pozostawi to bez odpowiedzi. Potem jednak szczęśliwa pochwali się Julce (Aleksadnra Hamkało) prezentem od Wilczewskiego. Niedługo później do Hani świętującej z Burską podejdzie znany reżyser komedii romantycznych, Marek Kellus (w tej roli Wojciech Medyński), i spróbuje ją poderwać.

Oczywiście mu się to nie uda, a w dodatku ulegnie wypadkowi i będzie potrzebował pomocy lekarskiej. Hania będzie musiała go operować, a wcześniej Kellus wyśle lekarce kwiaty, co bardzo nie spodoba się Michałowi i będzie bardzo zazdrosny. Koniec końców Hania oficjalnie przyjmie oświadczyny Wilczewskiego i zapewni go, że nie musi być o nią zazdrosny. - Kocham cię i chcę się z tobą zestarzeć - wyzna. Teraz już będą szczęśliwi?

Beger będzie mścił się na Barcie! Co ich łączy?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×