"Na dobre i na złe" odcinek 774. Nowy rywal Michała! Hani spodoba się przystojny reżyser? [CO SIĘ WYDARZY]

W 774. odcinku "Na dobre i na złe" w życiu Hani pojawi się nowy mężczyzna, który bardzo się nią zainteresuje! Michał oczywiście nie będzie tym faktem zachwycony... Co zrobi Sikorka? Sprawdź!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 774. w środę, 1.04.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Związek Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska) i Michała (Mateusz Janicki) nie może długo wytrzymać bez problemów. Choć w 774. odcinku "Na dobre i na złe" Wilczewski da ukochanej pierścionek zaręczynowy, to ta nie da mu jasnej odpowiedzi i jeszcze tego samego dnia pozna kogoś nowego...

Dominika będzie w ciąży! Zostanie samotną matką?Zobacz więcej

Sikorka wybierze się z Julką (Aleksandra Hamkało) do baru, by uczcić gest Michała. Tam niespodziewanie zaczepi ją przystojny reżyser komedii romantycznych, Marek Kellus (w tej roli Wojciech Medyński), który będzie nią bardzo zainteresowany, ale dostanie kosza. Chwilę później mężczyzna przewróci się i mocno porani się szkłem. Hania i Julka natychmiast mu pomogą i tym sposobem Marek zostanie pacjentem szpitala w Leśnej Górze.

W szpitalu Kallus pochwali się Michałowi, że poznał niesamowitą kobietę, a potem znowu będzie podrywał Hanię. Choć ona zachowa pełen profesjonalizm, to Keller wyśle jej bukiet kwiatów, co bardzo zdenerwuje Wilczewskiego. Mężczyzna będzie dalej próbował zdobyć serce Hani, ale bezskutecznie.

Michał będzie bardzo zazdrosny o rywala, ale Hania uspokoi go, bo przyjmie jego zaręczyny! Już nikt nie stanie im na drodze do szczęścia?

Blanka szybko znajdzie nową miłość? Zainteresuje się nią Jorge!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×