"Na dobre i na złe" odcinek 778. To już koniec przyjaźni Agaty i Szczepana? Lipski nie będzie potrafił jej wybaczyć [CO SIĘ WYDARZY]

Po zniknięciu Liny, Szczepan nie będzie mógł wybaczyć Agacie. W 778. odcinku "Na dobre i na złe" nazwie ją egoistką! Czy to już koniec ich przyjaźni? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 778. w środę, 29.04.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra) niechcący zasugerowała w rozmowie z Liną (Izabela Perez), że Szczepan (Kamil Kula) ożenił się z nią z litości. Po tych słowach dziewczyna zniknęła...

Nowy romans Agaty! Wyląduje w łóżku z... Maksem?!Zobacz więcej

W 778. odcinku "Na dobre i na złe" okaże się, że cała sytuacja zniszczyła przyjaźń Agaty ze Szczepanem. Gdy lekarka spróbuje przeprosić Lipskiego, oboje ostro się pokłócą! Szczepan nie będzie potrafił jej tego wszystkiego wybaczyć!

- Jest mi wstyd, głupio, przykro! Zachowałam się jak idiotka...
- Wiesz, jaki jest twój problem? Cały czas mówisz i myślisz tylko o sobie! Ciągle ty i ty! Ty się z tym źle czujesz, ty masz wyrzuty sumienia… Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jaką jesteś cholerną egoistką!

Czy po powrocie Liny ich relacje znowu się poprawią? A może Agata w końcu się wyprowadzi i zerwie z nimi kontakt? Tego dowiemy się wkrótce!

Hania złoży wypowiedzenie i wyjedzie z Leśnej Góry! Co przeskrobie Michał? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×