"Na dobre i na złe" odcinek 780. Dagmara znowu zostanie poniżona przez Maksa! Opowie Agacie prawdę o jej chłopaku? [CO SIĘ WYDARZY]

W 780. odcinku "Na dobre i na złe" Dagmara dowie się, że Agata i Maks są parą i uzna, że musi ostrzec lekarkę. Beger jednak znowu poniży pielęgniarkę, a ona postanowi się zemścić... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 780. w środę, 16.09.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra) niespodziewanie związała się z Maksem (Tomasz Ciachorowski), ale nie wie, że Beger nie jest dla wszystkich taki miły jak dla niej. Czy w końcu pozna prawdę?

Nowy lekarz, nowe romanse i poważne konflikty! Zobacz zwiastun nowych odcinków!Zobacz więcej

W 780. odcinku "Na dobre i na złe" o ich związku dowie się Dagmara (Maryla Morydz). Uzna, że musi ostrzec lekarkę, ale najpierw poprosi o pomoc Pawła (Marcin Sianko). Opowie radiologowi, jak pielęgniarki są traktowane przez Maksa. - Wiem, że każdej się to przytrafiło... Poniża. Słowem, gestem... Wystarczy nieraz, że spojrzy i wiesz… i wiem, że dla niego jestem nikim. A nieraz znowu… jest taki przemiły i nagle… dotyka, ociera się, a ty nie wiesz… A ja nie wiem, jak zareagować! - wyzna.

Matylda zacznie brać narkotyki i będzie miała wypadek! Przeżyje?Zobacz więcej

Paweł będzie w szoku, więc skonfrontuje się z Begerem, ale ten wszystkiemu zaprzeczy. Po tej rozmowie postanowi dać Dagmarze nauczkę i wezwie ją do siebie, by znowu ją poniżyć.

- Dlaczego mi to robisz?
- Ale co?
- Nie, nie zbliżaj się! Nie chcę mieć z tobą żadnego kontaktu fizycznego! To byłoby niesmaczne i poniżej mojej godności!(...) Naprawdę uważasz, że jesteś tak atrakcyjna, że nie można się oprzeć?(...) Jestem lekarzem, ty pielęgniarką. Lekarz – leczy, pielęgniarka – pielęgnuje. Nie wyczuwasz różnicy? Nie widzisz naturalnego dystansu, jaki nas dzieli?

Po tych słowach Dagmara zaleje się łzami, co sprawi, że inne pielęgniarki także się zbuntują i postanowią się zemścić... Jak to się skończy? Dowiemy się wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×