"Na dobre i na złe" odcinek 785. Maks zabił swojego brata?! Szczepan pozna całą prawdę i spróbuje ostrzec Agatę... [CO SIĘ WYDARZY]

W 785. odcinku "Na dobre i na złe" Szczepan przez przypadek pozna sekret doktora Begera. Uzna, że Agata nie wie wszystkiego o nowym ukochanym i musi ją ostrzec... Co z tego wyniknie? Co ukrywa Maks? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 785. w środę, 21.10.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Maks (Tomasz Ciachorowski) to dość tajemniczy bohater, ale mimo to Agata (Emilia Komarnicka-Klystra) niewiele o nim wiedząc, zdecydowała się na związek z nim. Czy wkrótce tego pożałuje?

Michał dowie się, że Hania miała poważny wypadek! Sikorka umrze?!Zobacz więcej

W 785. odcinku "Na dobre i na złe" Szczepan (Kamil Kula) wejdzie w konflikt z Maksem. Niedługo później będzie rozmawiał o lekarzu z nowym ratownikiem Zbyszkiem (Michał Białecki). Okaże się, że ten zna pewien sekret Begera z przeszłości - o dramatycznych okolicznościach śmierci jego brata. Ratownik wyzna pielęgniarzowi, że Maks był wtedy w szoku i nawet nie próbował reanimować brata! - To był młody facet. Samobójca. No i pewnie by przeżył, gdyby jego brat natychmiast podjął reanimację. (...) Nie sądziłem, że gość to uniesie - powie zaskoczonemu Szczepanowi.

Gdy niedługo później Beger zakpi z Lipskiego, pielęgniarz ostro mu odpowie, sugerując, że zna jego sekret. - Lubisz upokarzać innych? W ten sposób nie zapomnisz o śmierci brata. Ani o tym, że mu nie pomogłeś... - powie Szczepan, na co Maks prawie się na niego rzuci. Wtedy Szczepan spróbuje ostrzec Agatę i powie jej, że nie wie wszystkiego o swoim nowym chłopaku. Czy Woźnicka posłucha byłego ukochanego? Jak skończy się ta sprawa? Tego dowiemy się wkrótce!

Bohaterowie, którzy byli, zniknęli i więcej nie pojawili się w Leśnej Górze. Gdzie się podziali?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×