"Na dobre i na złe" odcinek 786. Dagmara zwolni się z pracy?! Maks będzie ją szantażował [CO SIĘ WYDARZY]

W 786. odcinku serialu "Na dobre i na złe" przerażona Dagmara będzie chciała odejść z Leśnej Góry. Czy Szczepan zdoła ochronić ją przed zemstą Maksa? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 786. w środę, 28.10.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Maks (Tomasz Ciachorowski) jest świetnym lekarzem, ale jest także bezwzględnym psychopatą, który okropnie traktuje swoich przeciwników, szczególnie kobiety. Do czego doprowadzi jego zachowanie?

Maks zabił swojego brata?! Szczepan pozna całą prawdę i spróbuje ostrzec AgatęZobacz więcej

W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" Berger wciąż będzie okrutnie odnosił się do współpracujących z nim pielęgniarek, w szczególności do Dagmary (Maryla Morydz), do której wcześniej próbował się dobierać. Powie jej, że wykorzysta przeciw niej każde jej potknięcie. W ten sposób będzie chciał zemścić się za oskarżenie o molestowanie.

W 786. odcinku serialu "Na dobre i na złe" przerażona pielęgniarka będzie chciała zwolnić się z pracy. Będzie mogła jednak liczyć na wsparcie Szczepana (Kamil Kula), który obieca, że nie pozwoli jej skrzywdzić. Pomiędzy Maksem a Szczepanem rozpęta się prawdziwa wojna! Jak się skończy? Tego dowiemy się z nowych odcinków hitu Dwójki!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×