"Na dobre i na złe" odcinek 787. Jorge zakocha się w pacjentce? Bardzo mu się spodoba! [CO SIĘ WYDARZY]

W 787. odcinku "Na dobre i na złe" w Leśnej Górze pojawi się pacjentka, która podbije serce Jorge! Czy lekarz zakocha się w niej? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 787. w środę, 4.11.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Jorge (Adrian Zaremba) to lekarz, który pracuje w Leśnej Górze od niedawna. Do tej pory borykał się z problemami podczas operacji, a teraz dojdą do tego kłopoty miłosne!

Molenda postanowi dać nauczkę Begerowi! Maks już nie będzie molestował pielęgniarek?Zobacz więcej

W 787. odcinku "Na dobre i na złe" pacjentką szpitala zostanie Tola (w tej roli Karolina Bacia). Dziewczyna przyjdzie na SOR ubrana w gogle i kombinezon. Okaże się, że boi się wizyty w szpitalu, bo nie chce złapać wirusa i zarazić swoją babcię. - Niech pan zachowuje dystans! Dwa metry, ok?(…) Nie jestem idiotką, tylko… mieszkam z babcią. Starsza, schorowana... Nie mogę jej niczego przywlec! - powie na widok Jorge.

Lekarzowi uda się w końcu namówić Tolę na badanie i odkryje w końcu, że pod „namiotem” kryje się pełna uroku, wrażliwa dziewczyna, która potrzebuje jego pomocy. Jorge będzie nią naprawdę oczarowany... Czy Tolę też trafi strzała amora i będą razem? Tego dowiemy się wkrótce!

Tymek weźmie narkotyki Matyldy! Syn Julki i Barta umrze? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×