"Na dobre i na złe" odcinek 793. Borys wreszcie znajdzie miłość? Spodoba się Halince! [CO SIĘ WYDARZY]

W 793. odcinku "Na dobre i na złe" Borys spodoba się Halince! Czy lekarz, który od dawna szuka miłości, zainteresuje się salową? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 793. w środę, 23.12.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Borys (Marcin Zacharzewski) od jakiegoś czasu szuka miłości i założył sobie konto na popularnym serwisie randkowym. W 793. odcinku "Na dobre i na złe" każdą chwilę będzie spędzał sprawdzając, czy nie dostał żadnej wiadomości.

Kasia i Michał zamieszkają razem! Wrócą do siebie?! Zobacz więcej

Od razu zauważy to Homolka (Matej Matejka) i zapyta Borysa o jego sprawy sercowe. Ordynator chirurgii wyzna, że wszystkie randki zostały zawieszone z powodu pandemii, ale nawet i wcześniej nie udało mu się umówić z nikim na randkę. Czech spróbuje pocieszyć kolegę, twierdząc, że to pożądane trudności. - Wszystkie bajki są o tym, że princenza królewna jest na wysokiej wieży i trzeba odważnego ritiza... rycerza, żeby się do niej dostać? Tak? - wyjaśni Borysowi i Radwanowi (Mateusz Damięcki).

Borys jednak nie będzie zdawał sobie sprawy, że... spodobał się Halince (Joanna Jarmołowicz)! Dziewczyna zobaczy w lekarzu niemal superbohatera i z wrażenia straci cały rezon. Mimo to zacznie z nim flirtować, ale chirurg zda sobie z tego sprawę dopiero po fakcie, gdy uświadomi go Homolka.

Czy Halinka i Borys będą razem? Czas pokaże!

Ojciec Niny zostanie skatowany na śmierć?! Dziewczynie też grozi niebezpieczeństwo...Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×