"Na dobre i na złe" odcinek 794. TVP wyemitowała powtórkę zamiast nowego odcinka. Oburzeni widzowie pytają, kiedy premiera!

794. odcinek "Na dobre i na złe" nie został wyemitowany. Widzowie popularnego serialu nie kryją swojego rozczarowania. Dali już temu wyraz na forach internetowych. Oburzeni pytają, kiedy telewizyjna Dwójka zamierza pokazać premierowy epizod. Co już w tej sprawie wiadomo?

Multimedia

W środę (13.01) na antenie Dwójki miał zostać pokazany 794. odcinek "Na dobre i na złe". Epizod ten nie został jednak wyemitowany, co rozwścieczyło zagorzałych fanów medycznego serialu. Ich rozczarowanie jest zrozumiałe zwłaszcza, że ostatni odcinek (o numerze 793.) pokazany został jeszcze przed Wigilią, w środę, 23 grudnia 2020 r. Jego powtórkę mogli zobaczyć właśnie 13 stycznia, w paśmie zarezerwowanym dotąd dla premiery.

Dlaczego więc TVP wyemitowała powtórkę zamiast nowego odcinka "Na dobre i na złe"? Na profilu serialu w mediach społecznościowych pojawiło się takie wyjaśnienie:

z przyczyn od nas niezależnych w dniu dzisiejszym została powtórzona emisja odcinka 793, zamiast zapowiadanej premiery. Wiemy, że czekaliście. Najmocniej przepraszamy za tę niezapowiedzianą zmianę. Odcinek 794 zostanie wyemitowany 20 stycznia o 20.55. Bądźcie z nami #nadobreinazłe

Córka Dominiki i Marcina zostanie porwana przez inną pacjentkę szpitala! Nigdy się nie odnajdzie? Zobacz więcej

Wyjaśnienia te na nic się zdały, bo rozgoryczeni widzowie nadal wyrażają swoje niezadowolenie w mediach społecznościowych.

Lipa, że swoimi widzami nie można tak postępować. To było słabe. Nagłaśniacie, że będzie nowy odcinek a puszczacie stary

Byłam i jestem strasznie zawiedziona

Kompletna klapa

Rozczarowanie czekałam na nowy premierowy odcinek

Wyczekiwana premiera 794. odcinka "Na dobre i na złe" ma nastąpić 20 stycznia o godz. 20.55.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Widz ex (gość)

    To była kolejna manipulacja że strony władz TVPis, oglądające film o Amber Gold bo tu jest "przypadkowo" stary odcinek. Wcale bym się nie zdziwił jeśli by się okazało że zmieniono emisję na stary odcinek po sprawdzeniu oglądalności początku filmu o Amber Gold, a tej sklejania różnych zaszumionych materiałów nie dało się oglądać.

    15.01.2021 07:47
  • ... (gość)

    Wiadomo, że to tylko serial i taka zmiana w programie nie jest jakąś wielką tragedią, ale chodzi też o to, że niestety tvp ostatnio coraz mniej poważnie traktuje widzów. Coraz częściej mają miejsce niezapowiedziane zmiany ramówki następujące w ostatniej chwili. Np. od jakiegoś czasu serial Leśniczówka jest 5 razy w tygodniu, a nie 3 jak wcześniej. Niby fajnie, ale zrobiono to chyba tylko po to aby móc częściej zastępować jej emisję innymi programami. I tak niby oficjalnie jest 5 razy w tygodniu, a tak naprawdę często tylko 3. Wczoraj np. znów jej nie było, bo nadano film dokumentalny. A przecież mógł on wystartować po Leśniczówce. Widocznie był on bardzo ważny dla stacji skoro wszystko pod niego podporządkowano. I stąd pewnie powtórka Na dobre i na złe. Żeby nie było „konfliktu oglądalności”. Szkoda, bo nowych odcinków Na dobre i na złe nie było przez cały okres świąteczny, począwszy chyba od 23.12. Przykro, bo czekałam na ten nowy odcinek gdyż zapowiada się ciekawie. A i po Na dobre i na złe nie było jak zwykle Na sygnale. W jego miejsce nadano kolejny odcinek nowego rosyjskiego serialu. I tu już „konfliktu oglądalności” nie było, bo ten rosyjski serial na tvp2 nadano mniej więcej po zakończeniu dokumentu na tvp1. Ten rosyjski serial jest nawet ok., ale szkoda, że przez jego emisję przesunięto Na sygnale na tak późną porę. Jedyny plus jest taki, że ta zmiana była chociaż wcześniej zapowiedziana. Niemniej jednak Na sygnale trwa tylko ok. 30 min. i szkoda, że trzeba na te pół godziny czekać do późna. Coś bardzo tvp uparło się na te rosyjskie seriale. Co prawda to zawsze lepiej niż powtórki, ale takie dziwne pomysły jak z Na dobre i na złe mogą tylko odciągnąć widza od tv.

    14.01.2021 21:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×