"Na dobre i na złe" odcinek 795. Maks ma syna?! Odwiedzi go dawna molestowana współpracownica z dzieckiem... [CO SIĘ WYDARZY]

W 795. odcinku "Na dobre i na złe" Maksa odwiedzi w szpitalu dawna współpracownica i zmusi go, by zajął się jej dzieckiem. Beger zorientuje się, że może być ojcem dziecka pielęgniarki, którą przed laty zmuszał do seksu... Czy to prawda? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 795. w środę, 20.01.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Już od jakiegoś czasu wiadomo, że Maks (Tomasz Ciachorowski) nie jest uczciwy i lubi poniżać niższy personel, a nawet molestować pielęgniarki. Już wkrótce jego przeszłość go dopadnie...

Maks oświadczy się Agacie! Co ona na to?Zobacz więcej

W 795. odcinku "Na dobre i na złe" w szpitalu zjawi się Inga (Małgorzata Neczyperowicz) - pielęgniarka, która kiedyś pracowała z Maksem, a on zmuszał ją do seksu. Wyjdzie na jaw, że do Leśnej Góry trafił jej chory na serce syn, Antek (Oskar Grzegorzewski), bo rano nie dało się go dobudzić. Inga postanowi zaszantażować Begera, by pomógł jej synowi - jeśli nie, to wyjawi Agacie (Emilia Komarnicka-Klynstra) całą prawdę. - Szantażujesz człowieka, od którego zależy życie twojego syna? Bardzo zły pomysł... - skwituje to Maks.

Niedługo później stan Antka się pogorszy, a Beger będzie musiał przekazać jego matce złe wiadomości. Ta w końcu nie wytrzyma i powie mu, co sobie o nim myśli. - Skończ z tym bełkotem! Nagle zacząłeś mi współczuć? Nie współczułeś, kiedy brałeś mnie do łóżka, grożąc, że mnie zwolnisz! Nie współczułeś, kiedy nazwałeś mnie kłamliwą dziwką, bo ośmieliłam się powiedzieć prawdę... Więc daruj sobie współczucie teraz! Czy on umiera? (...) Jesteś wstrętnym człowiekiem... i najlepszym lekarzem, jakiego znam. Musisz go uratować. Jesteś mi to winien! - zażąda Inga.

Beger w końcu postanowi operować chłopca, ale tuż przed zabiegiem zrozumie, że chłopiec urodził się 9 miesięcy po jego ostatniej nocy z Ingą... Czy Antek jest jego synem? Agata pozna całą prawdę?

Bart zakochał się w Kazi?! Zostawi Julkę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×