"Na dobre i na złe" odcinek 795. Powrót Falkowicza! Co czeka go w kraju? [CO SIĘ WYDARZY]

W 795. odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz wróci wreszcie do kraju. W Polsce czeka go sporo przygód! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 795. w środę, 20.01.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Falkowicz (Michał Żebrowski) wyjechał do Stanów Zjednoczonych i przez pandemię nie mógł wrócić do kraju. W tym czasie w jego rodzinie działy się różne dramaty, a jego miejsce w szpitalu zajęła Alina (Katarzyna Skrzynecka)!

Córka Dominiki i Marcina zostanie porwana przez inną pacjentkę szpitala! Nigdy się nie odnajdzie? Zobacz więcej

W 795. odcinku "Na dobre i na złe" Andrzej będzie mógł wreszcie wrócić do Polski. Zanim jednak zjawi się w domu, będzie musiał przejść kwarantannę. Nie obejdzie się ona bez problemów, bo do jego pokoju wpadnie nagle ciężarna kobieta, u której zaczęła się akcja porodowa! Falkowicz oczywiście pomoże jej i przyjmie poród, a dziecko dostanie imię po nim.

Kiedy jakiś czas później profesor wróci do domu, nic nie będzie takie samo. Będzie wściekły, że ukrywano przed nim problem narkotykowy Matyldy (Amelia Czaja). Dowie się też, że Michał (Mateusz Janicki) mieszkał przez jakiś czas z jego żoną! Nie będzie potrafił się także dogadać w pracy z Aliną. Jedynym pozytywem będzie to, że jego powrót bardzo ucieszy Matyldę.

Co jeszcze czeka Falkowicza? Przekonamy się wkrótce!

Aleksandra Grabowska dołączyła do obsady kultowego serialu! Doktor Gloria Krasucka namiesza w Leśnej Górze?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×