"Na dobre i na złe" odcinek 796. Agata pozna prawdę o Maksie i odejdzie z Leśnej Góry! Emilia Komarnicka-Klynstra znów znika z serialu? [CO SIĘ WYDARZY]

W 796. odcinku "Na dobre i na złe" Agata odkryje całą prawdę o Maksie. Lekarka podejmie szybką decyzję o odejściu ze szpitala i wyjeździe z Leśnej Góry! Na zawsze? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 796. w środę, 13.01.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Od jakiegoś czasu wiadomo, że Emilia Komarnicka-Klynstra, odtwórczyni roli Agaty w "Na dobre i na złe" spodziewa się dziecka i musi na jakiś czas zniknąć z serialu. Do tej pory nie wiadomo było, czy scenarzyści wprowadzą do wątku Woźnickiej ciążę czy kolejny wyjazd.

Konica i Tretter będą zabiegać o względy Aliny! Lekarka się nimi zabawi?Zobacz więcej

Teraz okazuje się, że wybrano drugą opcję! Jak donosi "Świat seriali" świat Agaty znów się zawali z powodu złamanego serca. W 796. odcinku serialu pozna wreszcie prawdę o swoim nowym ukochanym - Maksie (Tomasz Ciachorowski). Woźnicka zdobędzie dowody na to, że kardiochirurg rzeczywiście molestuje pielęgniarki.

OGLĄDAJ "Na dobre i na złe" ONLINE w TVP VOD

Agata podejmie ważną decyzję - oświadczy Konicy (Robert Koszucki), że odchodzi do pracy! Woźnicka pożegna się ze Szczepanem (Kamil Kula) i wyjedzie z Leśnej Góry. Czy na zawsze opuści szpital? Podobno Agata ma wrócić, gdy aktorka ją grająca skończy urlop macierzyński.

Nowa lekarka w Leśnej Górze! Gloria namiesza w związku Kazi i Tadka?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Sonia (gość)

    Bardzo dobrze jej tak głupiej babymam ją dosyć

    18.12.2020 14:24
  • Tom (gość)

    Tylko nie Agata, jest najlepsza i jak ona odejdzie, to już niegdy nie będę oglądał tego serialu

    02.12.2020 11:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×