"Na dobre i na złe" odcinek 797. Agata upokorzy Begera i go zostawi! Na zawsze wyjedzie do Szwecji? [CO SIĘ WYDARZY]

W 797. odcinku "Na dobre i na złe" Agata umówi się z Maksem, ale tylko po to by go upokorzyć i zostawić! Potem pożegna się z przyjaciółmi, by wyjechać za granicę... Już nie wróci do Leśnej Góry? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 797. w środę, 10.02.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Agata (Emila Komarnicka-Klynstra) przyjmie pierścionek zaręczynowy od Maksa (Tomasz Ciachorowski), ale już niedługo później pozna całą prawdę o narzeczonym. W 797. odcinku "Na dobre i na złe" będzie już pewna, że oskarżenia pielęgniarek są prawdziwe, a Ingę (Małgorzata Neczyperowicz) zmuszał do seksu!

Falkowicz wyląduje w łóżku z... Aliną! Jak do tego dojdzie?Zobacz więcej

Agata będzie załamana i wróci do domu zalana łzami, co od razy zauważy Szczepan (Kamil Kula) i będzie obwiniał się, że nie powiedział byłej ukochanej, kim tak naprawdę jest Beger. W końcu Woźnicka weźmie się w garść i postanowi zakończyć relację z Maksem i przy okazji go upokorzyć. Umówi się z nim więc w ekskluzywnej restauracji. Najpierw jednak powie Szczepanowi i Linie (Izabela Perez), że opuszcza Leśną Górę i wyjeżdża do Szwecji.

Maks Beger zostanie wyrzucony z pracy! Tomasz Ciachorowski odchodzi z serialu?Zobacz więcej

Potem zrobi się na bóstwo i spotka z Maksem. Ten nie będzie przeczuwał podstępu i będzie cieszył się, że ukochana chce go wysłuchać. - Zawsze marzyłam, żeby zjeść tu kolację - powie ironicznie Agata, a potem zamówi bardzo drogie tanie i jeszcze droższe wino. Wtedy Beger zacznie się tłumaczyć, ale tylko bardziej się pogrąży.

- Agata, wiesz co do ciebie czuję. Nie chcę cię stracić przez jakieś bzdury. Inga mnie oskarżyła, bo nie chciałem z nią być. Dla mnie to był jednorazowy numerek, nic ważnego. Ale nikogo nie zgwałciłem! Sprawa została umorzona... A to, że klepnąłem jakąś pielęgniarkę w tyłek... Przecież wszyscy tak robią! Okej, wiem, me too, prawa kobiet i tak dalej. Więcej tego nie zrobię, obiecuję.

W tym momencie Agata nie wytrzyma i wyleje na Maksa wino z kieliszka, a potem wstanie i wyleje mu na głowę całą butelkę. - Na twoje niezdrowie, dupku. Nie zbliżaj się do mnie - powie i opuści lokal. Pod restauracją zdejmie pierścionek zaręczynowy i wręczy ją ubogiej kobiecie, którą spotka. Czy po tych wydarzeniach na zawsze zniknie z Polski?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×