"Na dobre i na złe" odcinek 797. Alina na randce z Tretterem! Zastąpi mu Danusię? [CO SIĘ WYDARZY]

W 797. odcinku "Na dobre i na złe" Alina umówi się znowu z Tretterem. Wprosi się do niego do domu, w którym od śmierci Danusi nie było żadnej kobiety... Czy Alina zajmie jej miejsce? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 797. w środę, 10.02.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Tretter (Piotr Garlicki) jest samotny, odkąd wiele lat temu stracił żonę, pielęgniarkę Danusię (śp. Danuta Trafankowska). Teraz jednak zainteresował się Aliną (Katarzyna Skrzynecka) i chce rozwijać tę znajomość...

Falkowicz będzie chciał wyrzucić Alinę z Leśnej Góry! Będzie wojna? Zobacz więcej

W 797. odcinku "Na dobre i na złe" Alina będzie zmęczona sytuacją w szpitalu i kłótniami z Falkowiczem (Michał Żebrowski), więc postanowi odprężyć się w miłym towarzystwie. Dlatego wprosi się do Trettera na kolację! Stefan będzie bardzo zdenerwowany, więc w panice zacznie szykować smaczny posiłek. Postanowi zrobić lasagne z mrożonki, ale nic nie pójdzie po jego myśli i spali danie.

Lekarz w pewnym momencie zacznie rozmyślać i dotrze do niego, że od śmierci żony żadna inna kobieta nie zagościła w jego domu. Kiedy Alina wreszcie przyjdzie na miejsce, zobaczy katastrofę w kuchni i postanowi pomóc. Założy fartuch, który kiedyś należał do Danusi i razem z Tretterem zacznie gotować. Gdy lekarka zobaczy na półce zdjęcie Dusi, obieca zmarłej, że zajmie się jej samotnym mężem... Czy Alina i Stefan będą razem? A może zostaną tylko przyjaciółmi? Czas pokaże!

Agata upokorzy Begera i go zostawi! Na zawsze wyjedzie do Szwecji? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×